Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek volt már ilyen?...

Veletek volt már ilyen? Veszekedésből randi?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ismerkedtünk, de nagyon szótlan volt, úgy éreztem nem foglalkozik az egész ismerkedéssel, szóba hoztam neki, egy randit le is mondott, utána úgy össze vesztünk a neten, hogy már pocskondiáztuk egymást. Utána bocsánatot kértünk egymástól, és sokkal nyíltabban ismerkedünk. Részemről el van felejtve amiket a fejemhez vágott (írt), még ma is bocsánatot kért. Nagyon várjuk az első találkozást.
2014. febr. 20. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, én csak randi után veszekedtem. Utána bocsánatot kért, de nem nagyon érdekelt, mert úgy éreztem, nem őszinte, mert végülis nem mondta ki konrétan, hogy bocs, és engem is hibáztatott. Aztán megint összevesztünk, és azóta a városban se köszönök neki, ha meglátom.
2014. febr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyik kollégámnak úgy lett családja, hogy veszekedett a feleségével az első találkozáskor...
2014. febr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vigyáz, nehogy most meg csabdába csaljon és el akarjon intéztetni valami rosszarcú haverjaival.

Majd írd le mi lett a randin.

2014. febr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as! neked valami bajod van?
2014. febr. 20. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
ja elcsal randizni és "feldarabol" :-P
2014. febr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen.

A suliban a 7-8 tagos "menőcsapat" egyik tagja nézett ki magának. Tudni kell, hogy ők még a fát is megd-gnák. Nagyon nem volt szimpatikus és egyszerűen gyűlöltem ezt a csapatot.

Az egyik fiú beszólt neten, nekem jött állandóan a folyosón és jót röhögtek rajtam,stb aztán egyszer már annyira idegesítettek, hogy mikor újra elkezdett rajtam nevetni ez a bizonyos fiú akkor én visszaszóltam neki amiből egy jó nagy veszekedés lett, majd teljesen primitív módon elkezdett ölelgetni mintha nem tett volna semmit és én lették az idegbeteg, mert veszekszem vele.

Volt pár csúnya pillantásunk a másik felé, de később elhívott találkozni és én vagy 5 kérését duzzogva visszautasítottam majd rávettem magam a találkozásra, mert rájöttem, hogy addig úgyse adja fel míg nem találkozom vele.

Hááát...4 nap múlva leszünk fél évesek.:)

2014. febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!