Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, van olyan sztoritok,...

Srácok, van olyan sztoritok, amikor kedvesen odamentetek ismerkedni egy idegen csajhoz és keményen beoltott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2014. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs. Én nem hiszek az ilyenben. Az a csaj nem véletlenül idegen.
2014. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel rettenetesen ocsmány vagyok, így elég sok ilyen sztorim van. Hozzáteszem, azért a lányok nagy többsége inkább kifogásokat keres, és próbál illedelmesen elküldeni a fenébe, de a lényegen semmit sem változtat. A legutóbbi eset plázában megszólított lány a következő kijelentéssel adta tudtomra, hogy útban vagyok: "Tűnj el hájfej! Nem látod, hogy várok valakit!?"
2014. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
# 3 És? Nem láttad? Hájfej.
2014. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4.takarodj kistesót csinálni, ha nem tetszik valami
2014. febr. 19. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Katolikus fiugimibe jartam, ahol napi ket ora kimenönk volt... nem volt tehat sok idönk, ha labdaba akartunk rugni!


Setaloutcan lattam egy nagyon szep cicababat, akihez odamentem es megkertem, hogy üljön mellem a padra. Kolesztarsaim ezt tisztes tavolsagbol bamultak vegig. Melyen a szep kek szemebe neztem es megkerdeztem töle, hogy szerinte, ha megismernenk es idövel megkedvelnenk egymast, talan szerelembe esünk es atadjuk egymast a szenvedelyes gyönyörnek? Egy ideig csak tag szemekkel hitetlenkedve bamult, hogy jol hallotta e. Aztan vegül lesütötte a szemet, elmosolyodott es annyit mondott: "Lehet..." Raneztem az oramra es megkerdeztem töle, hogy nem ugorhatnank e rögtön a szenvedelyes reszhez, mert engem kisse sürget az idö! Akkora sallert kaptam, hogy meg haverjaim is az arcukhoz kaptak mielött kiszakadt belölük a röhöges...

2014. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6: Egy ilyen zárásra ne csodálkozz, hogy sallert kapsz xĐ


Kérdező:


Szerintem minden olyan embernek van, aki bepróbálkozott az utcán leszólítással :) Vagy ha nem is "kemény beoltás" volt, de azért egy szép kis kosár. Nekem is van. n világ életemben az idősebbeket nőket kedveltem (saját koromhoz képest minimum 3 évvel legyen idősebb, max. a duplám). Csak olyat szólítottam le (most már kapcsolatban vagyok) akin látszott, hogy beleesik a tartományomba. Az évek alatt már "megedződött" a szemem, és meg tudom állapítani, hogy igazából ki hány éves. Így kiszűröm a 16 éveseket akik 24-nek néznek ki. Na de...


15 voltam, tavaly tavasszal. Osztályommal utaztam buszon ki Rákoscsaba felé. Örsről mentünk. Ugyanott szállt fel egy tök jó csaj is 3 barátnőjével. Besaccoltam őket 26-27-nek (három 26 éves volt és egy 27 éves...telibe találtam). Az egyik megtetszett. Odamentünk én és két osztálytársam. Kicsit beszélgettünk velük, kiderült hogy amelyik nekem megtetszett, az a 27 éves. Az egyik jelet rosszul értelmeztem, úgyhogy igaz csak óvatosan, de rátettem a kezem a nő combjára. (Tavasz volt, meleg, NAGYON rövid sort a lányokon) Erre ő elkezdte kiabálni a teli buszon, hogy perverz disznó meg minden, kaptam a szemembe vagy paprikaspray-t vagy borsspray-t már nem emlékszem és egy fejbevágást a kis kézitáskával. Mindezt a teli busz, az osztályom és az osztályfőnököm előtt.


Ez még akkor volt amikor "kezdő leszólítgató" voltam. Azóta fejlődtem és egy ilyen leszólítás lett a már több mint fél éves párkapcsolatom indítója egy 31 éves egygyermekes, bombanő anyukával :)


16/F

2014. febr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
buszon paprikaspray...?
2014. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen...Nem gondolta át az a bolond, hogy abból nem csak n kapok. Tény és való, a két osztálytársam is kisírta a szemét :)
2014. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

édes istenem...

és te meg ennek fogdostad a combját...?

2014. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!