Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, meddig érdekel egy...

Lányok, meddig érdekel egy pasi, ha nem lép?

Figyelt kérdés

Tipikus példa, mindenki látott már ilyent: a lány titkon vágyik egy konkrét pasira, de az nem lép. Van egy másik pasi, aki ugyan lépne, de a lány nem veszi észre. És mikor van az, amikor azt mondjátok, hogy nem érdekel az első, és előtérbe jön a második?

Lányok, meddig érdekel egy pasi, ha nem lép?


2014. febr. 19. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem tudom, de én 20 vagyok és van egy kiscsaj kb 14 éves és belém van zúgva, folyton irogat rám meg látni akar engem és ez már egy éve megy így, szerelmet vallott nekem én meg elutasítottam mert túl fiatal korban van, ezt meg is mondtam neki de még mindig teper.. mikor szakad le rólam végre??:D
2014. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lépek én, ha ő nem. Lehet csak nem elég bátor lépni, emiatt butaság lenne veszni hagyni a dolgot. Ha meg kiderül, hogy én nem érdeklem őt és azért nem lépett - hát akkor legalább kiderült.
2014. febr. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam elvárás, hogy egy pasi legyen bátor és bevállalós. Ha azért nem lép, mert barátnője van vagy éppen teljesen máshogy él, akkor akár évekig is érdekel, de ha látom hogy tetszem neki és úgy szerencsétlenkedik mert nem mer lépni, akkor az kiábrándító.
2014. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és addig az a pasi "sakkban" tart, tehát senki másnak nincs esélye? Ezt még elfelejtettem a kérdésbe irni
2014. febr. 19. 17:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem sokáig. Ha akar valamit akkor Mutassa is ki :)
2014. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon remélem
2014. júl. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!