Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetnék miskolci...

Hol ismerkedhetnék miskolci 13-16 éves bi/meleg fiukkal?

Figyelt kérdés
15 éves miskolci gimnazista srác vagyok :)

2014. febr. 18. 19:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 8 év korkülönbség egyáltalán nem sok. Nekem volt már 20 évvel fiatalabb barátom is, nagyon jól megértettük egymást.
2014. febr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Jolvan nagyon orulok neki de itt nem rolad van szo hanem rolam nekem meg sok.
2014. febr. 20. 18:33
 13/19 anonim válasza:
ilyen paraszt b.u.z.i.t
2014. febr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hat nagyon paraszt vagyok tenyleg... Te nem birod felfogni hogy attol hogy neked 20 ev sem sok nekem meg 8 is sok lehet kulonben is vilagosan le van irva hany eves sracokat keresek nyilvan 1-2 ev meg okede leginkabb 13-16. Ne okoskodj itt nekem es ne mond meg hogy kellene gondolnom/ ereznem.
2014. febr. 20. 19:14
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fogsz találni melegeket Miskolcon,főleg nem ebben a korosztályban.

Sokan költöznek Pestre,amint tehetik.

Kevés aki vidéken marad.

Most persze azokra értettem,akik vmennyire vállalják magukat,és szeretnének normális életet élni,biztos sok látens van,aki itt éli le az életét.De azok meg nem fognak veled haverkodni:)

Én Miskolc mellett lakom,25 vagyok,sportos.De nagyon ritka a jól kinéző meleg fiú erre,a legtöbb átlagos vagy átlag alatti,sajna.

2014. ápr. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Írj ha gondolod (16 F)
2014. jún. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 FontosNagyon válasza:
Rohadt melegek!! Fujj.. soha nem fog megérteni titeket senki, csak a szeretteitek és a rohadt análbarbárok!!
2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Ehh :s nagyon el vagy tevedve es nagyon keseru eleted lehet...

Altalaban azokat nem fogadjak el es azokat cikizik akik ilyenek mit te... Megszolnak masokat olyanert amirol nem tehetnek.

Gondolom ha apad labat le kene vagni egx baleset miatt kicikizned hogy hee mivan bena nem tudsz jarni?

Vagy ha a gyereked vakon szuletne akkor gondolom azt mondanad: na mi van ocsi nem talalsz ki a szobabol? Nyisd ki a szemed!

Igazan gondolkozhatnal mielott beszelsz es masokat sertegetsz olyan dologert amirol ok nem tehetnek.

2014. szept. 2. 23:03
 19/19 anonim válasza:
Nekem írhatsz!
2016. okt. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!