Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most találkozak vele vagy ha...

Most találkozak vele vagy ha már nem lesz pasija? Hogyan van több ésélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az interneten akivel több éve beszélgetek szinte mindent tudunk egymásrol!Nagyon kedvelem már rég többet akartam csak nem vettem észre amikor rá jöttem akkor már volt pasija!Aztán más utakon jártunk! Most is van pasija de nem ugyan az aki a akkor !

2014. febr. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van pasija, akkor hagyd.
2014. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már mint ugy értem hogy az első találkozásunk az most legyen vagy ha már szabad lesz hogyan lenne több esélyem! Persze ugy találkoznánk hagy barátilag !
2014. febr. 18. 16:15
 3/6 .Benceee. válasza:
Nem csak azért találkozz vele később, mert most pasija van és nincs akkora esélyed de azért is mert remélem nem vagy akkora nagy faasz,(már bocsánat a kifejezésért) hogy belerondíts mások kapcsolatába. Várd meg amíg vége aztán elkezdhetsz találkozgatni vele.
2014. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 WheneverYouWant ***** válasza:
Az a f**z aki nem tud küzdeni...
2014. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Barátilag találkoznék vele csak ha én többet is eltunék képzelni és szeretném is akkor hogyan van több esélyem ha elsőnek akkor találkozok vele amikkor már nem lesz pasija vagy ha már ismer személyesen is !
2014. febr. 18. 16:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem azért találkoznék vele hogy megpróbájam lenyulni a csajt mert benne sem lennék semmiben amég van pasija ! Anem azért hogy személyesen is meg ismerjük egymást! A kérdés az hogy ha már nem lesz pasija hogyan lenne több esélyem ha már személyesen ismer vagy ha még nem !
2014. febr. 18. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!