Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tennétek? Nem tudom hogy...

Mit tennétek? Nem tudom hogy kezeljem a helyzetet? Mit tegyek? . Nem minden napi a raszta es még tetszik is a fiú.

Figyelt kérdés
(én is rasztás vagyok) és egy rasztás fiú is lakik a városba és mindig látom.. Tök tetszik meg minden de én 4 évvel fiatalabb vagyok nála és most nem azzal van a baj hanem azzal hogy nem egy korosztály vagyunk. Na de nem ez a lényeg. Hogy kozeledjek vagy mi... ?
2014. febr. 17. 20:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg minden baratnom szerint csak kihasznalna..13/L
2014. febr. 17. 20:04
 2/9 anonim ***** válasza:
tekertek 1 közös cigit?
2014. febr. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Várom a további értelmes válaszokat.!
2014. febr. 17. 20:05
 4/9 anonim válasza:
ha raszta vagy akkor kérd meg hogy horgolja be a hajad és máris van egy kiinduló pontod
2014. febr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg jo:) csak az a baj hogy egyszer mar visszautasitott vagy mi:/ konkretan nem mondta csak ezt azer erezni lehet.:/
2014. febr. 17. 20:25
 6/9 anonim válasza:
hát figyelj irj rá konkrétan mondmeg hogy szeretnél segitséget a hajadhoz tegyük fel hogy bele megy elöször légy közömbös vele ne lássa a hátsó szándékodat szép lassan halladj a beszélgetésben és ha utána megkeres téged vagy rád ir nyert ügyed van
2014. febr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oke. Ez eddig jo.. De hat egyszer mar visszautasitott:/
2014. febr. 17. 20:39
 8/9 anonim válasza:
hogyan volt az a vissza utasitás meséld el mert igy elég sok mindenre gondolni lehet hogy csak te mesélted be magadnak
2014. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bejeloltem facen es nem igazolt vissza.. Meg amikor elmegy mellettem igy ram se nez sot inkabb elnez..:/
2014. febr. 17. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!