Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Kinek lenne kedve...

Lányok! Kinek lenne kedve nyáron találkozni velem, esetleg elmenni együtt valahová? 20f

Figyelt kérdés

Szóval úgy néz ki,végre,hogy így 20 évesen,nyáron megveszem életem első autóját,ezért egész nyáron autózni tervezek :D

És azért arra gondoltam,ha addig sikerülne egy számomra szimpatikus lányt találni,és amennyiben a szimpátia kölcsönös,szívesen elmennék hozzá,esetleg elmehetnénk együtt valahová.


Azért most írom ki a kérdést,mert így úgy gondolom van elég idő megismerni egymást és megbeszélni a dolgokat :)


Amilyen lányt keresek : 17-20 év körüli,csinos,vékony, intelligens és kellően laza


Amilyen én vagyok : részletek privátban :D



2014. febr. 16. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
küldj egy képet :P
2014. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 #Anna# válasza:
szivesen jönnék csak küldj képet :)
2014. ápr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésképpen, de nekem ez elég ostoba tervnek hangzik, hogy autózni tervezel egész nyáron. Fére ne értsd én is szeretek vezetni nekem is nagy élmény volt megvenni az első autómat de azért egész nyáron keresztül...na mindegy te tudod.

Remélem tisztában vagy a várható költségekkel, a kocsinál a véteár a legkevesebb azt csak egyszer kell fizetni, a fennntartása (szervíz, gumik, biztosítás, gépjárműadó) amik most így első körben felmerülnek aztán folyamtosan tankolni kell, vételkor átiratásnak van egy elég erős illetéke (kocsitól függ -gyártási év, teljesítmény-) ilyenkor eredetvizsga, olajcsere stb. És akkor még minden jó volt a kocsin, hasznákltnál kül. a 10 évnél idősebbeknél bármikor befigyel egy alkatrészcsere.


Ha ne adj isten nem lennél felkészülve ilyesmikre abban az esetben gondoltam leírom. ha tisztában vagy vele úgy tárgytalan a dolog. Meg nézz utánna forumokan a felhasználók véleményének ill a típusleírásoknak sok bajtól megkímélhet ha jó kocsit választasz. Kellemes utat kívánok a nyárra.

2014. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 PHP de kóder! ***** válasza:
szerinted minden lany k_urva?
2014. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!