Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ellenszenvesek nekem a...

Miért ellenszenvesek nekem a szép lányok és miért van az, hogy nem valami szép lányokkal olyan jól el tudok lenni, hogy már olyanokat mondanak nekem, hogy nem is értik miért nem volt még nekem barátnőm, mert nagyon jó fej vagyok?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert tudják, hgy nem szépek, és egy kevésbé helyes srácnál van esélyük.
2014. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ezt vettem észre magamon, olyanokkal sokkal jobban, oldottabban tudok beszélgetni, akiknek van valami kis defektjük a külsejükkel vagy önbizalomhiányosak... őket könnyű felvidítani pár szar poénnal, és talán azért is jobb társaság, mert (nem vallottam be sokáig magamnak sem) de szeretek a középpontban lenni... ha én irányíthatom a kapcsolatot, a beszélgetést sokszor. Persze néha hagyom a másik felet is érvényesülni, nem kell nagy egoizmusra gondolni. :)
2014. febr. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!