Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, mi az a jel, amit...

Fiúk, mi az a jel, amit egyértelmű utalásnak vesztek?

Figyelt kérdés
Milyen jelzéseket lehet adni, ami alapján a fiú megbátorodik?

2014. febr. 15. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehúzza a lány a bugyiját a buszon és hozzám dobja ;)
2014. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egy mosoly.
2014. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a "véletlen" érintések, ha a társaságom keresi, sok mosolygás és flört. Szerintem ezek egyértelmű jelek:)
2014. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy titkos levél, amit nem nyilvánosan, hanem titkosan adnak.
2014. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Speciel én nem szoktam megbokrosodni, de azért a cukorkát és a dögönyözést szeretem, az mindig egyértelmű jel. :D De már annak is örülök, ha beszélgetés kellős közepén nem fordul oda máshoz és kezd vele dumálni.
2014. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
orál
2014. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az egyértelműekkel szó szerint az a baj, hogy egyértelműek. de ha tényleg egyértelműt akarsz, akkor te neked kell odamenni vagy leszólítani vagy akármi, csak te kezdeményezz! de az átlagos srácok egy kedves mosolytól vagy apró hívogatásra utaló kézjelektől meg szoktak bátorodni. no de egy gyámoltalan kisgyerek még akkor sem bátorodik meg eléggé, ha egyből lesmárolod. hát igen, ez nem egyszerű. de ha van konkrét esett írhatsz pirvit, és megpróbálok konkrét tanácsot is adni
2014. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!