Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? (kérdésem túl...

Mit tegyek? (kérdésem túl rövid, magyarázatom hosszú)

Figyelt kérdés
Néhány hete megismerkedtem egy 15 éves fiúval. Én 14 vagyok egyébként de most nem ez a lényeg hanem hogy már az első napom felhozta a szex témát a második napon pedig olyanokat mondott hogy ha gondolom kipróbálná velem stb..mondtam neki hogy alig ismerjük egymást és ez "kicsit" gyors de másrészről meg kezdem megkedvelni. Azt is mondta hogy nem használna ki de az érzelmek nélküli szex egy olyan emberrel akit alig ismerünk lényegében kihasználás nem? És hogyan tudnám valahogy kiszedni belőle hogy pontosan mit is akar? Én néhány évig tökéletesen boldog lennék beszélgetéssel is...
2014. febr. 14. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen 2 nap után dugni akar? El kellett volna hajtani a sunyiba! Legyen eszed, korai a szex!
2014. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak szexet akar! Különben nem hozta volna szóba! Nagyon jó a hozzáállásod, ha úgy érzed, hogy számodra elegendő még a beszélgetés, akkor ne is menj bele semmi ilyesmibe! És komolyan gondolkozz el azon, hogy van e értelme annak, hogy egyáltalán tovább ismerkedj ezzel a fiúval. Nem lenne szerencsés helyzet, ha beleszeretnél, és azért feküdnél le vele, hogy a kedvére tegyél, ne hagyd, hogy kihasználjanak kicsi lány! Az ilyen srácok később arra is képesek, hogy azzal próbálnak nyomást gyakorolni a másikra, hogy szakít veled ha nem teszed meg...hidd el később egy percig sem fogod bánni, hogy "kihagytad" ezt a fiút! Legyél észnél...:) 26/L
2014. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki ezt amit it leírtál, különösen az utolsó mondatot. Ha még nem vagy rá kész akkor nem vagy rá kész, tudomásul veszi, vagy el lehet tolni a biciklit.
2014. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!