Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik olyan, hogy valaki a...

Létezik olyan, hogy valaki a másik ember hangjába szeret bele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mielőtt megszólalt volna az illető, látszólag semmi különlegeset nem látunk benne, aztán miután megszólal egyszerűen beleszeretünk a hangjába, és hirtelen az emberbe is?
2014. febr. 13. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem láttam, csak hallottam. Egy t-mobileos ügyfélszolgálatos pasi volt a "tettes."
2014. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jajjj, az én hangomért is sokan odáig vannak, bezzeg nekem nagyon nem tetszik...
2014. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy énekes/színész hangja tetszik annyira, hogy szinte felizgulok rá :) :$
2014. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bezony, hogy van ilyen. Istenem, de még mennyire!
2014. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy lnyt, nagyon csinos, ám mikor megszólal... Elolvadok! :]
2014. febr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hát akkor én ilyen téren rendes ribi vagyok :/ szinte minden második pasi hangja felizgat
2014. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mély, férfias hangom van, de sajnos ronda a fejem és alacsony is vagyok nagyon sajnos. Emiatt csak az anyám korabeli nők dícsérgettek már, hogy milyen kellemes, mély, férfias hangom van meg, hogy mehetnék rádiósnak is ilyen hanggal. Kár, hogy a tini lányok inkább a kislányos, magas hangú fiúkra buknak.
2014. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra visszataszítóan hat a magas, vékony hang, férfiaknál...
2014. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem a tanáromnak van olyan mély férfias kellemes lágy kedves hangja :) azt nagyon birom :)
2014. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!