Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor mi van? Hülyítenek,...

Cross Kazumi kérdése:

Most akkor mi van? Hülyítenek, vagy komoly? 14/L

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy fiú és a tavalyi évben, nagyon becsapott.

Elérte, hogy szerelmet vajak neki, de amikor bevallottam, leégetett az egész suli előtt. Egy teljes hétig nem mentem iskolába. Csak az évzáróra mentem el, hogy meg tudjam kapni a Bizonyítványt. (Nyári szünet előtt volt minden.)


Most, ebben a tanévben,(szeptemberben) a legelső napon úgy fogadtak a lányok, hogy kaptam tőle egy levelet. Pontosan egy haverja adta oda nekik, hogy ő küldi nekem.


Szerintem csak szórakozásból volt a levél. Az volt benne a lényeg, hogy bocsánatot kér a tavalyi miatt meg, hogy én is tetszem neki, csak nem merte elmondani, mert félt, hogy mit szólnak mások... Stb. Minden ilyesmi volt beleírva.


És most tegnap, odajöttek a barátai, és azt mondták, hogy tetszek neki, és szeretne vele járni, és azóta mindig engem néznek úgy ahogy tavaly. De én nagyon belezúgtam, és tavaly óta ugyebár a mindenem :3


Lehet, hogy nagyon tapló volt tavaly, de én még mindig belé vagyok szerelmes, és ő az első szerelmem is. Csak az a fura, hogy nem látszik rajtam, hogy tetszik, és mégis ezt mondták...


Valaki tud valamit? Nekem fontos lenne!


(Kritizálást nem fogadok el)



#fiú #levél #lány #barát #szerelem #tetszés #Ja és nem beszéltünk még soha sem egymással
2014. febr. 11. 21:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#7-es ,nem, nem én reagáltam túl a visszautasítást, mert tényleg leégetett az egész suli előtt. Mindenki rám volt állva rossz értelembe.
2014. febr. 11. 21:51
 12/16 A kérdező kommentje:
#10/11-es de igen, csak nehéz, mert tetszik nekem.
2014. febr. 11. 21:52
 13/16 anonim ***** válasza:
érthető. a legtöbb lánynak a bunkóak kellenek. most még nekedi. majd egyszer megint jól átver, aztán szevasz.
2014. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi, tisztában vagyok vele, éppen ezért kértem segítséget.
2014. febr. 11. 21:56
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Hagyd a h_ülye nyomimanót, b_ssza csak az egóját, hogy nem kaphat meg. A múlt évben meg nem ártott volna őt is beégetni. Tavaly velem is próbálkozott egy tetű, szakkörön megkérdezte járunk-e, én pedig k_rvabájosan lekoptattam. Közbe' járt az osztálytársammal. Amúgy is tudtam, hogy csak ki akar kezdeni.

Visszatérve a kérdésedre, szerintem nem kéne beadnod a derekad :-)

14/l

2014. febr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi, csak hát beolvasni neki nem olyan könnyű...Mivel tetszik, pirulok, furán nézek rá, és így nehéz.
2014. febr. 11. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!