Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit vegyek neki a találkozásra...

Mit vegyek neki a találkozásra? (nem valentin napra direkt, de vehetjük annak is)

Figyelt kérdés
Ismerem a lányt 2 hónapja, egész pontosan pont 14-én lesz a 2 hónapos ismerkedési hónapfordulónk. Nem szerelmes belém, de szeretném, hogy az legyen. Nagyon sokat ad az apróságokra és a részletekre is. Pénteken jön hozzám. Mit javasoltok, mit vegyek neki? Utálja egyébként a valentin napot, mert még kicsit szereti a volt barátját (ezért nem érez irántam még komolyabbat, de azt mondja próbálkozik). Mivel tudnék neki kedveskedni amitől netalán tán egy kicsit komolyabbra fordulnának az irántam tanusitott érezlmei? :)
2014. febr. 11. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok goromba lenni,de szerintem ez a lány nen érdemel ennyi figyelmességet.Nincs olyan ajándék,amitől téged fog szeretni,nen az exét.

Úgyhogy én max vmi nagyob apróságot adnék,a kedvenc desszertjét,vagy ilyesmi.

2014. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*nagyon
2014. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igazad lehet :/
2014. febr. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!