Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedvetek egy ducibb...

Lenne kedvetek egy ducibb sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Egy előző kérdésen felbátorodva, gondoltam én is szerencsét próbálok, bár ha jól sejtem ugyanolyan magányos napom lesz.. :D


18 éves, szegedi illetőségű lakos vagyok, 180 cmes magasságomhoz 100 kg birtokosa, emellett található még rajtam nyakaljig érő világos, színű barna haj, két nagy szürke szem, és mosolygós száj. (?)


Most jön az a rész, ahol mondanom kellene magamról valamit, meg is teszem, a hagyományok védelmében :D

Nyitott vagyok minden újdonságra, szeretek játszani, minden dilis izgi dologban benne vagyok :D

Ha hasonló vagy, vagy csak kissé sikerült felkeltenem a kiváncsiságod, akkor szeretettel várom soraidat :)


Copyright. :D


2014. febr. 11. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
p90x tornát elkezdeni javaslom
2014. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

:D

Ez nagyon aranyos, úgy mint az eredeti kérdés! Én sok sikert kívánok! ;)

:D

2014. febr. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ahogy az a modern mesékben van: kics*szett messze vagy...
2014. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Szerintem nem szimpatikus húzás másolni valakinek a stílusát, mert azzal azt jelzed, hogy neked nincs...

Nem tudsz feltenni önállóan saját ihletből egy kérdést?

Ez nem vicces, de még csak nem is szerencsés.

2014. febr. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem irónia az oka ennek :)

(tán bejött amit irtam az eredetire, és a "duci lány" sorra kosarazta ki a srácokat, mert képtelen volt megfogalmazni mit akar, csak kikosarazni tud? :) )

2014. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De majd kiírom holnap is, saját fogalmazással. :D Csak most hulla fáradt vagyok..
2014. febr. 11. 15:06
 7/10 fahéjas Alien ***** válasza:
Hajrá.
2014. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2014. febr. 11. 15:13
 9/10 anonim ***** válasza:
ha kövér vagy akkor fogyjál le. Aztán talán találsz majd csajt is. De ha ennyire telibeszarod a saját testedet..mit várhat tőled az ember.
2014. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. :)
2014. febr. 11. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!