Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne kedvetek egy ducibb...

Lenne kedvetek egy ducibb lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Annyit hallok mostanában olyan sztorit, hogy valaki itt találta meg élete párját, hogy gondoltam én is megpróbálom :)

19 éves, pesti illetőségű lakos vagyok,168 cmes magasságomhoz 75 kg birtokosa, emellett található még rajtam fenékig érő nagyon sötét, szintl fekete haj, két nagy barna szem, és mosolygós száj.

Most jön az a rész, ahol mondanom kellene magamról valamit, meg is teszem, a hagyományok védelmében :D

Nyitott vagyok minden újdonságra, szeretek főzőcskézni, kreativkodni, játszani, minden dilis izgi dologban benne vagyok :D

Ha hasonló vagy, vagy csak kissé sikerült felkeltenem a kiváncsiságod, akkor szeretettel várom soraidat :)



2014. febr. 11. 13:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem a kilogrammok nem riasztanak el, lehetne 90 is, de a korkülönbség már aggasztóbb.
2014. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Okés, és mik azok a szempontjaid amit keresel? Mert azt tudjuk, hogy te milyennek látod

magadat, csak nem tudjuk, hogy milyen párt keresel. :)

Ez alapján nem fognak tolongani "kösz te nem" nyaklevesért az olyan srácok, akik tényleg érdekelnének, inkább kósza "minden mindegy" priviket fogsz kapni :)

2014. febr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mottó: Kalandorok kíméljenek! :)
2014. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Minden sajnos minden fiatal a soványakat keresi,de mikor a feleség szül egy-két gyereket akkor nem szólnak érte,hogy miért hízott el.

Van egy ismerős fiatal ember aki mikor még olyan 20 év körüli volt,azt mondta a szomszéd lánynak nem kell neki mert kövér. Közben meg elvett egy nagy mellű hölgyet aki most már majdnem 100 kiló, két gyermek után és boldogan élnek!

2014. febr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!