Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-17 éves lányok, szeretne...

13-17 éves lányok, szeretne valaki ismerkedni egy 14 éves sráccal? (többi lent).

Figyelt kérdés

Magamról egyenlőre annyit mondanék hogy lelkileg nagyon érzékeny és romantikus típus vagyok azért sajnos sok elutasítás kaptam s csajoktól, igazából nem tudom mi a bajuk velem mindig próbáltam kedves és megértő lenni soha nem bunkózok velük. De ha próbálkoztam valakinél akkor mindig vagy azt kaptam hogy nyálas meg érzelgős vagyok vagy azt hogy nem jövök be nekik külsőre. De volt néhány olyan eset is hogy (és ezeket az esetek lomboztak le a legjobban) azt monda néhány csaj hogy be is jövök nekik külsőre meg a belső tulajdonságaim is tetszenek nekik de van pasijuk és sokat küzdöttek az adott srácért és nem akarnak vele szakítani.


Fontosabb tulajdonságaim: Érdekelnek a tudományok, a történelem, a hadi technika és a fegyverek, imádom a zenét, szeretek sétálni és a barátaimmal lógni, érdekelnek a természet feletti lényekkel kapcsolatos kutatások ( pl:vámpírok). Lehet hogy az utolsó furán hangzott de érdekel az ilyesmi és kész.


Szóval ha valaki szeretne ismerkedni az nyugodtan írhat. Lehet hogy nem tudok olyan hamar válaszolni mert sokat tanulok mostanában, de minden privátra válaszolni fogok.



2014. febr. 10. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Szereted a ben 10 omniverse-t?
2014. febr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: A kommenteddel magadat minősíted.
2014. febr. 10. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, az idiótákkal ne törődj ,egyszerűen jelentsd őket. Egyébként egy 14 éves kamasz szerintem még fiatal a randizáshoz és az ezen túli dolgokhoz.

14/F

2014. febr. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatsz:) 13/L
2014. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!