Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Beleszerettem az egyik osztály...

Beleszerettem az egyik osztálytársamba. Elmondjam neki hogy mit érzek vagy ne?

Figyelt kérdés
Én 14/f vagyok ő 13/l
2014. febr. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy ő viszonozza az érzéseidet, és lehet még belőle valami, akkor esetleg elmondhatod. De osztálytárssal nem jó kezdeni, gondolom, erről hallottál már...
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen de tisztára beleszerettem :)
2014. febr. 9. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal SOHA nem járunk.!
2014. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hiába az osztálytársad, attól még nyugodtan lehet vele kezdeni, nem kell másokra hallgatni, csak mert nekik rossz tapasztalatuk volt! :/ Ez sokkal inkább személyiségfüggő dolog, semmi köze ahhoz, hogy honnét ismeritek egymást!

Ne habozz, ha tetszik neked, légy őszinte, egyenes, és mondd el neki! Ha nem mered mondani, akkor inkább írd meg neki! (sms, e-mail, facebook, vagy csak simán toll és papír - számtalan módja van)

De ha nem kezdeményezel, akkor nagyon kicsi az esélye, hogy összejöttök. Ha egy kicsit is érdekled, akkor vagy igent mond, vagy fokozatosan meg akar ismerni téged, de ha nem, akkor nem is érdemes kezdeni vele, sok szép lány van még. Én azért szurkolok nektek, hajrá, tedd meg a kellő lépéseket! :)

26/F

2014. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó de nagyon szeretem
2014. febr. 9. 14:35
 6/6 A kérdező kommentje:
#4 Köszönöm :)
2014. febr. 9. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!