Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Mit találtok visszataszí...

Fiúk! Mit találtok visszataszítónak egy lányban?

Figyelt kérdés

Írjátok le gátlások nélkül, tisztán, érthetően. Nem kell köntörfalazni.

Köszi ;)


2014. febr. 8. 14:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha szórakozóhelyen lehuppan mellém a székre, és azt mondja, hogy: "Szia, mire hívsz meg?"

Ez megtörtént eset, nem akartam hinni a fülemnek :D

2014. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
ha nem szobatiszta, rohad a mandulája és szarszagú a szája, megtalálhatóak rajta/benne más hapsik ondóváladékai, és hazudós manipulatív kis r.bi
2014. febr. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Szergej55 ***** válasza:
HA idióta Πcsa. Nem sok kivétel van.
2014. febr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Persze alap, hogy legyen ápolt és valamennyire legyen igényes az öltözködése, de ez azt hiszem annyira alap, hogy említeni sem kéne. Inkább a személyiség ami fontosabb: ha hisztis, kompromisszumra nem hajlandó, tehát nem tisztel, csak a saját akaratát akarja folyton, ha teljesen passzív a dolgokban és MINDIG (nem csak néha!) mindent nekem kell kezdeményezni (randi, csók, szex, programok stb). Azt sem szeretem, ha nagyon pörgős és bulikba akar járni. Engem ezek taszítanak, mint két mágnes egymást. A nyugodt természetű lányok/nők tetszenek. És tudod mit? Legyen olyan fajta, aki műveli magát, olvas és van egy értékrendje és nem az RTL Klubon át "kulturálódik" és nem az Éjjel-Nappal Budapest meg a Való Világ a téma, mert ezektől hánynom kell.


Pont az ilyesmik miatt úgy gondolom, hogy inkább az idősebb nők felé kéne fordulnom ÉS még ott is nagyon jól meg kell válogatni...!

2014. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
nekem az a legtaszítóbb ha főp.csát játszik. Annál nincs rosszabb.
2014. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 vasi990103 válasza:
ha budos
2014. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Az nem visszataszító, ha keveset mosolyog? Milyen érzést kelt bennetek? Meg ha nem az az ugri-bugri...tudjátok ti milyen tipus :D
2014. febr. 11. 18:14
 18/22 anonim ***** válasza:
Az biztos nem baj, ha nem ugri-bugri, de az, hogy keveset mosolyog, eléggé relatív. Az nem jó, ha mindenen vihog, de ne is legye búvalbaszott.
2014. febr. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. febr. 11. 19:22
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha nagyon igénytelen, kövér, pattanásos mellé büdös vagy ha nagyon sovány. Továbbá ha türelmetlen, hisztis, hűtlen, hazug, nagyképű, negatív, depressziós. Ezek nálam kizáró okok.
2014. febr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!