Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha nem néznek meg a lányok,...

Ha nem néznek meg a lányok, akkor ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Bárhol vagyok,például szórakozóhelyeken,utcán,suliban,plázában,boltban,tömegközlekedési eszközön vagy tök mindegy hol,sosem néz meg egy lány sem.Az a maximum,hogy egy kósza pillantást vetnek rám és kész,mire rájuk nézek,ők már máshová néznek,sosem volt,hogy találkozott volna a pillantásunk,nem szemeznek vele,kerülik ezt úgy vettem észre.Más fiúktól hallottam,hogy minden nap szemeznek lányokkal,azok mosolyognak is rájuk,nézegetik őket...facebook-on fiúkra írnak rá lányok,rám sosem írt még,a képeimet sem kedveli egyik sem,másokén van 150 is és szinte csak lánytól.
2014. febr. 8. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább csak szürke és unalmas.
2014. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Na ezért van csak legfeljebb 5-6 képem fent a facen, mert nem aszerint ítélem meg magamat. Javaslom Neked is a facebook háttérbe szorítását. Nem hinném, hogy ronda vagy, legfeljebb átlagos kinézetű. Azokra pedig nem nagyon figyelnek fel. Nyilván nincs rajtad extrém néznivaló.
2014. febr. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj el a henteshez, vegyel egy jo nagy darab nyers hust, majd kezd el allat modjara zabalni ott, ahol idaig nem vettek eszre ... hidd el, most mindenki rad fog figyelni ... ha morogsz is hozza, az dupla siker :)))
2014. febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak 2 van,nem is ezen van a lényeg,hanem,hogy a való életben sincs olyan,hogy megnézne valaki.és ha magamból indulok ki(a nekem tetsző lányokat azért megnézem és nem csak egy pillantás erejéig),akkor én nem tetszettem még egy lánynak sem,ergo ronda vagyok.
2014. febr. 8. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy olyan elvakito a szepseged, hogy a Napra lehet nezni, de Rad nem :)


Figyu! Ilyenen egy ferfiember nem aggodik, hiszen tudja: csak egy fokkal kell jobban kinezni az ordognel.

2014. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolod,hogy más fiúk kamuznak?Amúgy meg Magyarországon a lányok olyan szégyenlősek,hogy egy kósza pillantásból biztos lehetsz,hogy tetszel Neki.
2014. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont.


Egyrészt az ilyen dicsekvést oszd el minimum 2-3-mal, ami az igazságtartalmát illeti.

Másrészt lehet, hogy rámosolyog egy lány egy fiúra, de lehet nem csak azért, mert előtte valami vicces dologról beszéltek a buszon a barátaival, és éppen véletlenül arra nézett, miközben nevetett.

Velem is előfordult már ilyen, hogy eszemben sem volt ilyet tenni, de mégis úgy tűnt, hogy rámosolyogtam valakire a buszon, mert akiel voltam épp vicceset mondott.

2014. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
* -nem
2014. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!