Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk, miert nem lehet normalis...

Fiuk, miert nem lehet normalisan valaszolni?

Figyelt kérdés

Ha megkerdezek egy fiut, hogy talalkozunk-e, akkor miert nem lehet egyszeruen annyit mondani, hogy bocsi, de nem akarok veled talalkozni/nem tul jo otlet vagy valami.

Azt meg vegkepp nem ertem, mire jo igent mondani, aztan hulye kifogasokkal eloallni, hogy 'elaludtam'

En fel tudom fogni, ha valakinek nem jovok be, ez total ok, de miert kell meg gyavanak is lenni?

Egy egyszeru, bocs de nem eleg lenne, es gyorsabban tul is lep az ember utana, mint a hitegetes utan.

Olyan valaszokat nem kerek, hogy a csajok is ezt csinaljak, ezt tudom jol, es az egy masik kerdes, en most a fiuk szemszogere vagyok kivancsi.


2014. febr. 6. 14:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem "a fiúk" szemszöge. Van aki így csinálja (amivel én se értek egyet), de van, aki korrekt módon azt mondja h nem.
2014. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eljössz velem randira?
2014. febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
20-on tul vagyok.
2014. febr. 6. 14:21
 5/9 savanyújóska ***** válasza:
Itt fentebb már súlyos esetek vannak... A kérdésre rátérve, tényleg egyéni preferencia, én pl. utálom az említett viselkedést, ugyan engem nem nagyon szoktak lányok ilyesmiről faggatni, de hasonló volt, és szívfájdalom és kifogások nélkül elváltunk, érettség kérdése a dolog.
2014. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
valóban nem szép dolog, talán csak nem akarnak megbántani.
2014. febr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ASOT ***** válasza:

Csak egyszerűen nem merik megmondani.

Kevesen vannak azok az emberek akik tényleg őszinték.

Mert ugyanakkor az sokszor fáj.

2014. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rossz emberekkel találkoztál sajnos. Ismerkedj máshol. Ezek általában nem tudják hogy hogyan kell visszautasítani egy lány közeledését. Én ha ilyen helyzetbe kerülnék inkább olyasmit mondanék hogy van valakim vagy hasonló de semmiképen sem sérteném meg a másikat vagy hazudoznék. Vissza lehet utasítani egy lány közeledését úgy is hogy nem lesz az ember bunkó. De persze ez csak az én véleményem.
2014. febr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ihatok eleget, mer' nem lehetnék páwa

De ha innék bizony eleget, nem lennék én gyáva

Nem kapok hát inni, és így maradok gyáva

Hagyjam abba tudom, és húzak a pi....


thug art kid

2014. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!