Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit a véleményetek az olyan...

Mit a véleményetek az olyan lányokról, akik hetente 5-10 mosolygós képet tesznek fel magukról különböző élethelyzetekben, burkoltan azt várva, hogy sokan dicsérjék őket, hogy milyen szépek és aranyosak?

Figyelt kérdés
Vagyis rövid időn belül több szász képet tesznek fel magukról.
2014. febr. 4. 20:39
1 2
 11/18 anonim válasza:
42%
Szerintem nem baj, azért mert valaki szereti fotozni magát, az nem bűn.
2014. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg gáz. Feltűnési viszketegségük van, villogni akarnak és a facebook egy tökéletes eszköz nekik erre. Aki pózer, tükörfotós, csücsörítős, üresen mosolygós képekkel nyomja tele az idővonalát az igenis szánnivaló és pont, hogy ők válnak depissé, ha nem tehetik ezt meg.
2014. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
85%
KOPIK A GÖRGŐM, MINT ÁLLAT!!!
2014. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
24%
9-es, rossz a megállapitásod,ha az élet más területén is igy alkotsz véleményt, akkor tutti nem vagy sikeres ember, én meg ezek alapján megállapithatom rólad, hogy irigy-depis vagy..20L
2014. febr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezeket a lányokat szeretet és elismerés éhség jellemzi,amikor másoktól várják a visszajelzést és a szeretetet,talán mert önmagukat nem szeretik eléggé? Az ember nagy félelme,hogy nyomtalanul tűnik el az életben,és így legalább jeleket hagynak maguk után,ha már a külsejükön kívül más kézzelfogható dolgot nem tudnak mutatni.Így megtelik valamivel az életük,és még azt is hiszik,hogy népszerűek,mert sok lájkot kapnak,holott a való életben talán a lájkolók fele se merne rájuk köszönni...

Ennyi a véleményem.

2014. febr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ha véleményt kértél,miért pontozol le?

15-ös válaszoló voltam

2014. febr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező pontoz le, hanem az a pár itt garázdálkodó ilyen csajszi, akik 16-25% körüliek.
2014. febr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

igen,utólag rájöttem. :)

15-ös

2014. febr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!