Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ti le szoktatok szólítan...

Fiúk! Ti le szoktatok szólítani egy lányt buszon/utcán/plázában ha tetszik?

Figyelt kérdés
Hozzám még egy fiú sem jött oda, pedig szerintem nem vagyok bányarém és kisugárzásom is van...Ez miért lehet? Pedig én nem venném zokon :D

2014. febr. 2. 20:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Esélytelen, főleg ha társasággal van a hölgy vagy ha énvagyok társasággal, mert beégni nemcsak az előtt akit kinéztél, de más idegenek elött is elég gáz. Engem legelső alkalommal visszautasítottak pedig nem csak találomra ismertem az illetőt és máig cikinek érezném, ha elmondaná vkinek, mert rajtam röhögne mindeki, hogy bal**sz vagyok és nincs bnőm, de szerencsére nemtette, de máig szeretnék vele lenni. Azóta sincs és nem is volt senkim, de az már ás kérdés.
2014. febr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 1514131211 válasza:
Ha tetszik ,akkor leszólítom..birom h sokan nyavalyognak , h nincs barátnőjük, pedig mindent megtettek, mert regisztráltak 2 társkeresőre meg max facebookon beszélnek egy csajjal de ha valakihez oda kell menni akkor az már nem jó, mert véletlen elutasítjàk őket, és leégnek. Nem nagy cucc. Lehet h rosszul esik de 1 perc mulva már el is felejted , és jöhet a következő csaj. Nem mindegyik làny paraszt, nem fog bunkón elküldeni v ilyesmi, ha meg igen akkor meg túléled....
2014. aug. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 1514131211 válasza:
Jah, és ha mondjuk idegenekhez mész oda akkor az valahogy jobban jön ki, mert ha elutasít, akkor tudod hogy ugyse fogod többé látni, vagy meg se jegyzitek egymást , szóval ez tud egy kis önbizalmat adni
2014. aug. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!