Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy mondjam meg egy lánynak...

Hogy mondjam meg egy lánynak hogy kopjon lerólam, anélkül hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Pl üzenetben,
2014. febr. 1. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi a gondod a csajjal?

Hát az ilyet elég nehezen lehet közölni, anélkül, hogy ne bántanád meg... főleg, ha ő esetleg akar tőlem vmit.

2014. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, és nem szeretnék tőle semmit.
2014. febr. 1. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél elérni, mi az, hogy kopjon le? Általánosságban a "mostanában ezért meg amazért kevesebb a szabadidőm, lazítsunk kicsit a kapcsolatunkon" beválhat.
2014. febr. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de nem vagy az esetem. Nem szeretnék tőled semmit."


Jobb az egyenes beszéd, ebből csak megérti. Így is, úgy is rosszul fog esni neki, mint mindenki másnak a visszautasítás. Akkor meg ne gondolja, hogy lehet esélye, ha nem. Így hosszabb távon kíméletesebb.

2014. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek Paullal.

Úgy utálom, mikor valaki azt írja nekem, hogy hát azért nem beszélgetünk/találkozunk már annyit, mert sok a tanulnivalója mostanában, sok a munka.. hát igen, olyan kevés a szabadidő.

Őszinteség, őszinteség, őszinteség!!!

2014. febr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Paul, ebben igazad van, de... engem például életemben a legjobban az alázott meg, amikor egy fiú haverom, akire tényleg csak haverként -tehát még csak nem is jóbarátként- tekintettem, egyszercsak közölte velem, hogy nem vagyok az esete. Köpni-nyelni nem tudtam, mert egyrészt nem ajánlkoztam fel, másrészt egy nálam alacsonyabb, vékonyabb, amolyan "osztály bohóca" típus volt, aki fizikailag cseppet sem vonzott, mondom ennyire el van telve magától ez a fiú, hogy beképzelte magának, hogy odavagyok érte, vagy mi a csoda..? Olyan kínos volt, végül inkább nem mondtam semmit, úgyhogy a kis nyüzüge hülyegyerek a mai napig biztosan meg van róla győződve, hogy ő milyen helyesen viselkedett, mert visszautasította nagy őszintén az én nem létező epekedésemet :DD
2014. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez oké, de más az meg más, amikor nyomul egy lány és reménytelenül szerelmes. Neki is jobb, ha tudja, hogy fölöslegesen teper, mert akkor inkább olyat keres, akinél esélye is van és nem gyötri magát feleslegesen.
2014. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4essel teljesen egyetértek
2014. febr. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!