Fiúk és lányok! Mit gondoltok erről a lányról?
2014. jan. 30. 23:07
4/16 anonim 



válasza:





Ari csajszi, csak túl koros már sztem.
6/16 A kérdező kommentje:
Túlkoros.?:'D
2014. jan. 30. 23:11
7/16 A kérdező kommentje:
14 éves
2014. jan. 30. 23:11
9/16 anonim 



válasza:





Érdekes, aranyos arca van. Sokáig fog fiatalabbnak tűnni a koránál. :)
10/16 anonim 



válasza:





címszavak: szépség
újabb önbizalomhiányos lány.
én azt nem értem, hogy miért nincs ennyi embernek apja, aki megneveli és megtanítja arra, hogy nem attól lesz értékes ember, hogy mások bókolnak neki és szépnek hiszi magát (miközbencsak meg karja fektetni mindenki).
persze az internet nem tesz hülyébbé, csak élerhetőbbé teszi az emberek hülyeségét egymás számára.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!