Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nimfomániás lányok, lenne...

Nimfomániás lányok, lenne kedvetek ismerkedni? (Írjatok üzenetet. )

Figyelt kérdés
Tudom pontosan, hogy mi az a nimfománia és igen, ilyen lányokat keresek. Negatív válaszokra semmi szükség nincs. Értelmetlen dolog lenéző vagy keménykedő válaszokat ideírni.
2014. jan. 29. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Hehh én is ilyet akarok! F/19
2014. jan. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Írj privit cukika 84N
2014. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendkívül hasznos válaszokat! Még jó, hogy külön kiemeltem, hogy ezt ne...
2014. jan. 29. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért jó egy állandóan szexuális frusztráltsággal küszködő nő, aki bár folyamatosan kívánja a kielégülést (és így vele együtt a szexet), mégsem tudja azt elérni? Elvileg nem az van, pasik, hogy ti szeretitek a csúcsra juttatni a lányt? Vagy csak nem akarsz beégni, hogy hát nála úgyse működhet, akkor már tuti nem a te hibád a kudarc? :)
2014. jan. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mr. Truth ***** válasza:
Látszik nem talalkoztal még igazi ninfoman csajjal... Az a sz*rt is kifacsarná belőled. Nem mindegy hogy valaki szeret dugni vagy tényleg ninfomán.
2014. jan. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4-esnek: Hajt a kíváncsiság. :)
2014. jan. 29. 22:34
 7/10 anonim ***** válasza:

kapnál egy nimfománt elsírnád magad


én is csak addig éreztem magam tökös gyereknek amíg nem volt ilyenbe részem

úgy nézett ki nála a hétvége hogy péntek délutántól hétfő hajnalig csak dugni kell


a pö.csömön már bőr alig volt a végén

kösz soha többé

2014. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kerüld el a nimfomán csajokat messziről! Nem mind arany, ami fénylik!
2014. jan. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó 2 válaszoló: Én szeretem a kihívásokat, kíváncsi vagyok milyen lenne! :) Ha nyilván nagyon durva és kellemetlen lenne számomra, akkor megszakítanám vele a kapcsolatot.
2014. jan. 29. 22:47
 10/10 anonim válasza:
nekem ez a dolog abból szempontból lenne érdekes, hogy talán sikerülne megoldani ezt a problémájukat. Van pár pszichológiai elképzelésem erről, ezt szeretném a gyakorlatba átültetni.
2014. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!