Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan lehet megismerni pl....

Honnan lehet megismerni pl. egy gimiben a leszbi csajokat?

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni es nem tudom, hogy egy kisebb városban hol lehetne.

2014. jan. 29. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

légy büszke másságodra, mindenki tudjon erről.^^ és te élj ezzel a tudatban büszkén,boldogan. előbb utóbb valaki oda fog jönni hozzád szerelmet vallani^^ *oké, ez tapasztalat..*


egy gimis lány, akinek így lett csaja..~ :3

2014. jan. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerencsés vagy akkor kedves 1. :)) de még mennyire, ugyanis általában nem valami toleráns a gimnáziumi/középsulis közeg... ha egy közösség valamilyen kivetnivalót, hibát, vagy bármi cikizhetőt talál, akkor azzal visszaél...

viszont osztályon belül, jó barátoknak érdemes, elmondani, hisz sokat segíthetnek, akár megbeszélni a problémáidat, vagy akár kerítőként. ilyen téren csak pozitív tapasztalatom van, aki tudja, elfogad.


amúgy lehet mégiscsak van valami az 1.-ben, mivel emlékszem, hogy elsőben mennyire nem volt önbizalmam, és cikiztek páran, mára pedig már emelt fővel mászkálok, gondoljanak azt, amit csak akarnak :D


kérdező: nem tudom, hogy mennyire kicsi városról van szó, de attól még pár közismert jel lehet utalás, mint pl. a bal hüvelykujj gyűrű, illetve használd a gay-radarod ;)

(vagy keress a környékeden meleg szórakozóhelyet)


17/L/L

Bp.

2014. jan. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a hüvelykujj gyűrű egy nagy hülyeség, de tényleg. Általában a heterók gyakrabban hordják, Magyarföldön egyáltalán nem divat. Sok *jó pár* leszbikus és biszex ismerősöm van, és egyik sem hordott. Mondjuk hogy ha ezt hirdetjük, h így van, akkor ez jó csali lehet, hogy ha hordod, talán nyomulnak rád emiatt. De kicsi az esély, mindenesetre szurkolok o.o


Szerintem minél hamarabb őszinték vagyunk mindenkivel, annál nyíltabban és konkrétabban megtudjuk, hogy kiben bízhatunk és kiben nem. Aki a barátunk az úgy is elfogad hogy tudja. Aki nem, azzal meg minek próbálkozni.

Nem érdemes titkolózni, ha valaki önmagadért szeret, az a jó. Ha valaki nem tudja el fogadni, hogy más vagyok, akkor ne legyen a barátom, mert ilyen vagyok, ez hozzátartozik a személyiségemhez és nem fogok hazugságban élni.:)


Meg úgy vettem észre, hogy kb 2 hétig érdekli az embereket úgy nagyon aztán nem piszkálnak többet. Fél éve járok a gimibe, és már senki sem piszkál miatta, és szuper minden.

Nem olyan nagy dolog h ha csajt akarsz fogni csajként:) csak sokan túl bonyolítják. Légy kedves, mosolyogj sokat és lesznek barátaid, az biztos:) 1. voltam~

2014. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!