Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek nyomulhatok nála?

Sándorjános kérdése:

Szerintetek nyomulhatok nála?

Figyelt kérdés

Van egy csaj egy másik osztályba jár, de egy idősek vagyunk. Elvileg van pasija, ezt fél füllel hallottam, de nem vagyok benne száz százalékig biztos, csak olyasmit mondott, hogy "mi Attilával/Laci/X/Y/Z így, meg úgy szoktuk csinálni, ezt, azt" - biztosan az élet ügyes bajos dolgairól volt szó, arról lemaradtam. Vannak nem biztos emlékfoszlányaim is egy nállam talán kettő évvel idősebb srácról, akivel talán járt/jár, de egyáltalán nem rémlik. Nem vagyok az a fajta, hogy 2-3, de talán 4 éve meglevő kapcsolatot felbojgassak, ezért egy kis időre hanyagoltam a csajt, egy barátias szférában kezeltem. Viszont én ostoba kezdek belehabarodni, mert mindig érdeklődik és mosolyog, kellemes természetű, ráadásul csinos is. A facebook profilján nem írja, hogy kapcsolatban van-e, ezt nem köti a széles publikum orrára, én meg elég gyámoltalan vagyok, hogy megkérdezzem tőle, hogy van-e valakije. Egyelőre még okom se lenne rá, hogy ilyesmiről kérdezzem, mert még el se mélyültünk olyan igazi, hosszasan beszélgetős szintre (bennem meg ott a félelem, hogy ha eljutok eddig, akkor megint csak feleslegesen szeretek meg valakit - volt már rá példa -...).


Szerintetek hogyan tudakoljam meg?

A barátnőivel is jóban vagyok, legalábbis barátságosan fogadnak, de a barátnők mint tudjuk mindent elcsicseregnek neki, ezért őket is rizikós kikérdezni.



2014. jan. 28. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem az még nem lenne feltűnő, ha mondanál egy ilyet, h "miért nem mész el a barátoddal?" vagy ezt elhinted akár a barátnőinek, h "barátja mit szól hozzá?" vagy valami ilyesmi.

és ha nincs barátja, nyilván mondanák, h nincs is neki. ez még nem feltűnő, meg különben is ha tetszik, akkor meg nem mindegy, h megtudja esetleg, h neked bejövős? :) sőt az még jó is szerintem.

2014. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, erre a fajta rá/belekérdezésre még nem is gondoltam eddig! Első, te fiú vagy, vagy lány? Érdekelne mind a két nem véleménye. Előre is kösz, ment a zöld pacsi!
2014. jan. 28. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
24/L :)
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!