Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A munkatársnőmmel összejönni...

A munkatársnőmmel összejönni milyen dolog?

Figyelt kérdés

A dolog lényege, hogy 4 év van csak köztünk, 2 hete lett a kolláganőm. Huszonévesek vagyunk mindketten. Nekem nagyon tetszik, de fura olykor. Néha barátságosabb, máskor olyan hideg. Nem tudom mire vélni ezt. Amúgy balkezes, márha számít ez valamit (olvastam, hogy ők művészlelkek többnyire és hangulatemberek). Azt tudom, hogy 7. éve van pasija, de a minap elejtett egy ilyen mondatot, amikor a kapcsolatokról volt szó: "hát ja, nekem is van a pasim, de néha talán jobb lenne, ha nem is lenne" vagy valami ilyesmi is volt, van 7 éve de hogy minek? Aztán elmosolyodott! :-D

Szóval lányok ti mikor vagytok ilyenek, hogy egyik nap beszédesebbek vagytok, másnap meg tök hidegek? Nem tudom ezt felfogni. :-)

Hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?


2014. jan. 28. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:

A nők ilyenek. Ha van pasija, ne várj egyértelmű jelzésre tőle. Vagy te lépsz, s megcsalásra buzdítod, s ő benne lesz vagy sem. De ő nem fog kezdeményezni.

Az hogy ennek milyen az erkölcsi oldala azt gondold át te magadnak, hogy belefér-e vagy sem. Ez nem az én dolgom.

2014. jan. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugye nem Maja a csaj neve? :D


Ismerős lenne ez a "van pasim, de nem tudom minek" hozzáállás :)

2014. jan. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!