Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki ismerkedni? :3

Valaki ismerkedni? :3

Figyelt kérdés
14/L
2014. jan. 27. 14:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet pedofil ha valaki nem ismeri a szó jelentését, de valójában egy 14 éves lánynak, nempláne egy 15 évesnek, már köze nincs hozzá. Hogy valaki nem tartja helyénvalónak az oké, az az ő egyéni véleménye, de ne keverje ide a pedofíliát.
2014. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A magyar törvények szerint nem pedofília, de szerintem igen. Tanítok az iskolában 14,15 éves gyerekeket. Nem tudok elképzelni velük egykorú gyerekekkel szexuális kapcsolatot. Olyan kicsik és védtelenek még.
2014. jan. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A törvény nem arról szól hogy pedofil vagy sem. Senkit sem csuknak le csak azért mert ő pedofil. A megrontást büntetik (bár ha jól tudom most már szexuális visszaélésnek vagy minek hívják), ami nem feltétlen van összhangban vele. Viszont tanár létedre igazán tudhatnád mit is jelent ez a szó.
2014. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tanár, csak órákat tartok egy iskolában.
2014. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!