Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk hogy mutatják ki, hogy...

A fiúk hogy mutatják ki, hogy tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm szerint egy 17 éves srácnak nagyon bejövök és ő látja úgymond a jeleket... De én nem vettem ezeket észre. Több éve ismerem a fiút, szoktunk beszélgetni meg ilyenek, mert egy a társaságunk de én nem vettem észre a jeleket de a barátnőm 100%-ig ezt állítja.

Fiúk, ti hogyan "jeleztek?"

14/L



2014. jan. 26. 15:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sehogy
2014. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

általában valami észrevehetetlen dologgal vag sehogy csak vár.

14/F

2014. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én is megmondom, ha tetszik egy lány, ezenkívül kedves, előzékeny vagyok vele, és keresem a társaságát!
2014. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen! Próbáljuk JÁTSZANI hogy semmi különös nincs. Azért emeltem ki azt hogy játszani, mert csak próbáljuk. xD Ha kínosan érzi magát, sokat néz, bejelöl, dícsérget, sokat akar veled beszélni, akkor szinte 1000% hogy ha nem is szerelmes, de bejössz neki.
2020. máj. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!