Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kell csókolózni? Min...

Hogyan kell csókolózni? Min tudnék gyakorolni?

Figyelt kérdés

tapasztaltakat kérdezem!


14 éves vagyok.



2014. jan. 24. 15:55
1 2
 11/12 Emberek ***** válasza:
Ha nagyon akarsz gyakorolni, akkor a mutato ujjadat osszehajtod mintha okolbe szoritanad a kezed, es azon probalgatod. De a legjobb lenne, ha a leendobeli baratoddal tenned ;)
2014. jan. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Ráhel14 válasza:
Figyelj, kemény 15 napig még 14 vagyok :)már csókolóztam (sokszor) az elsőnél rettegtem, kivert a víz és biztos voltam benne, hogy annyira bénán fogom csinálni, hogy tuti ki fog dobni a barátom. Aztán megvolt az első, és nem csináltam mást csak élveztem, nem figyeltem másra csak hogy boldog akarok lenni és ebben sokat segíthet neked az ha van kimondott személy akit boldoggá akarsz tenni ezzel (reméljük, hogy egy ilyen emberrel lesz az első csókód :) )
2014. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!