Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » MIT IRJAK A TANÁROMNAK?

MIT IRJAK A TANÁROMNAK?

Figyelt kérdés

Elsőben tanitott,most már harmadikos vagyok,és nagyon szimpatikus a volt Tanárom. Akarok irni neki sms.t mert meg van a száma,de mit irjak,h ne vegye tolakodásnak,ne legyen hülye indok ami miatt ráirtam,és visszairjon!!?!

SGITSETEK LÉCI!

18 éves lány vagyok.


2014. jan. 22. 11:21
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
85%
Talán házifeladatot.
2014. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

"Csókolom tanárbácsi!


Én vagyok az a kedveslány akit éveken át tanított és szorgalmasan követtem a tanárúr minden lépést, szeretném ha elfogadná köszönetemet ezért szétteszem a lábam önnek, hogy elvehesse ártatlanságomat és boldogok lehessünk.

Üdvözlettel a kedveslány"

2014. jan. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sajtoreferens ***** válasza:
64%
"Szia Tanárúr! Betöltöttem a 18-at, dugnák!"
2014. jan. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanuljál még, legyél orvos, és írj neki cavinton receptet majd!
2014. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egész jók lettek a válaszok:)
2014. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majdnem megkérdeztem, hogy lehetsz ennyire hül.ye, de most nézem, hogy 18 éves vagy, de még csak harmadikos. Remélni merem csak, hogy középiskola harmadik, és nem általános....


Ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezd meg anyukádat! Biztos segít!

2014. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írd le neki, hogy tanított téged elsőben, most harmadikos vagy, és már nagyon régen nem hallottál felőle, szeretnél érdeklődni, hogy hogy van, mi van vele.

Valami ilyesmit.

2014. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!