Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretne valaki beszélgetni/is...

Zozócsi kérdése:

Szeretne valaki beszélgetni/ismerkedni?

Figyelt kérdés
17/L

2014. jan. 19. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
van hozzá kedvem:) 17f
2014. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
talan 17 /f
2014. jan. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mr. Truth ***** válasza:

Miről szeretnél beszélgetni... Tegnap láttam egy Tűzpiros Ferrarit képzeld el. A csávó kiszált belőle és vett egy könyvet az Erszényes ördögök szaporodásáról amiben az állt (késöbb megnéztem) hogy az erszényes ördögök gyerekkoruktól kezdve verekednek és késöbb egy nöstény kedvéért képesek szinte halálra verni egymást. De amugy aranyos állatkák csak nagyon hangosak, mint az a présgép ahol egyik ismerösöm összetörte két ujját, mert a gép alatt hagyta a mancsát és a gép rácsapott a körmére.

Rendes szilánkosra tört a két ujja mint az a béna váza amit nemrég a macskám levert. Nemtudom hogy honnan volt de pl anyám mikor megtudta rendesen kiakadt de én meg nem értem őt, mert az a váza régi is volt csunya is volt ráadásul kinai, szóval fene tudja miért akadt ki.

2014. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20f, ha nem vagyok sok írj, felesleges nem írok rád. :P
2014. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Zozócsi nevű lány? Oké, azt hiszem passzolok :D


17/F

2014. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nővéred nincs?
2014. jan. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!