Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges, hogy valami...

Bogee123 kérdése:

Lehetséges, hogy valami érzelmi beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eléggé kétségbe vagyok esve, mert rengetegszer előfordult már, hogy elkezdtünk ismerkedni egy pasival, egyre közelebb kerültünk egymáshoz, volt hogy volt is köztünk valami, az belém esett aztán én rájöttem hogy nem akarok semmit.. (nem félek egy kapcsolattól, mert mondtak ilyet is, de ez hülyeség) Szóval hogy mondjam.. kiábrándulok belőle rövid időn belül, rosszabb esetben elkezd taszítani. Akik engem vonzanak azok meg mindig az elérhetetlen kategória, aki azt se tudja ki vagyok, barátnője van, rám se néz, elmebeteg, érzelmileg labilis vagy "rossz". Lelki mazochizmus, vagy mi :S Egyébként kamasz vagyok még, de ez szerintem akkor sem állapot..



2014. jan. 19. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet hogy azokkal volt a gond akikkel ismerkedtél... nem illettek hozzád

16f

2014. jan. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tinik ilyenek. kell nekik sok megalázás amíg helyrebillen az agyuk.
2014. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: lehetséges, de eddig mindig azt gondoltam velem van a baj.:S

2. válaszoló: van benne valami..

2014. jan. 19. 10:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ezen én is átestem. :)

Ha majd kicsit bölcsebb leszel, el fog múlni.

22L

2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ismerek ilyet akinél állandósult, most 31 éves és még mindig egyedül van. Sok sikert, keresd az igazit.
2014. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!