Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek van kedve ismerkedni?

Valakinek van kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meleg fiu vagyok 14 gyor moson sopron megyebol mosonmagyarovar kozeleben. Az a nagy dilemmam hogy a legjobb baratom akibe szerelmes voltam kiakadt mert megtudta ( ő is fiu) . Valaki irjon nekem kommentet segiteni abban hogy visszahozzam a baratom!

Meg persze hogy ismerkedjunk!!



2014. jan. 18. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
ne írj rám!
2014. jan. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
láttam én már karón varjút. XD
2014. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Természetesen beszélgetek veled, egy időben kaptam privit amikor a kérdésed kiírtad, sajnos én Bihari gyerek vagyok, de ettől még ugyanúgy lehet beszélgetnünk. A barátodnak idő kell, lehet már sosem kapod vissza mert fél.. de ennyi idősen (gondolom egy idős veled) nem kell csodára számolni.. pl. én kifejezetten olyan vagyok akinek sok időbe telik túltenni magát dolgokon stb. ebből kifolyólag nem sok esélye van annak a barátodnak hogy ismét úgy tekintsen rád mint előtte, persze beszélgess vele ha lehet, mást nem tehetsz. Alapesetben, a szintúgy meleg srácok is kiakadnak ha írom nekik hót szerelmes vagyok beléjük.. ez egy ilyen játék :/
2014. jan. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!