Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek melyik a szebb? A...

Szerintetek melyik a szebb? A szőke haj+zöld szem, vagy a sötétebb barna haj+zöld szem?

Figyelt kérdés
Most szőke vagyok,de egyik álmomban sötétbarna volt a hajam és tök jól állt és gondoltam lehet kipróbálom...Csak nem tudom,hogy jobb lenne-e mint szőkével.Melyik a jobb párosítás?
2014. jan. 17. 10:16
 1/5 anonim válasza:
mutass képet
2014. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Arcformától, bőr- és ruhaszíntől is függ. :) A ruha visszfénye alapvetően határozza meg az arcod színhatását. Ha a bőrödhöz menő árnyalatot tudsz választani, és van mit felvenned hozzá, akkor jó lesz.
2014. jan. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg magad online frizurapróbáló oldalon.
2014. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez mindig az adott illetőtől függ. Jelen esetben tőled.

Próbáld ki, de csak ilyen 8 hajmosásossal, mert ha mégsem jön be, akkor nem vesztettél sokat.

2014. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyéntől függ, hogy kinek mi az ideálja, nekem például nincs ideálom külsőre, akármelyik vonzó lehet! Küldj képet, és megmondom, hogy melyikk áll jobban! (elképzellek sötétebb hajjal)
2014. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!