Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy sehol...

Miért van az, hogy sehol másutt az állatvilágban nem ilyen nehéz egy nőstény egyedet elcsábítani és szexre meg párkapcsolatba vinni, mint az embernél?

Figyelt kérdés
Egy tini csajt sem tudok még talira sem elhívni, utoljára tavaly nyáron smároltam egy lánnyal, de akkor is csak szerencsém volt, mert ő épp akkor nyitott volt egy talira egy idegen fiúval. De azelőtt is csak smárolás volt, aztán semmi más egész évben. Másfél éve leszopattam egy csajt, megujjaztam, de persze dugni ne akartm, mert szűz és járni sem akart velem csak barátnak akart. Aztán igazából mindig csak smárolásig jutok el, valamiért még az is nehéz, hogy egyáltalán eljöjjenek egy talira a lányok, annyira szeretnek otthon ülni úgy látszik, nem is nyitottak az ismerkedésre sem. Többnyire bunkók, de azért vannak rendesek is, csak általában elég durván kezelik, ha fiú kezdeményez náluk, közben meg azért sírnak, mert nem kezdeményeznek a fiúk. Nekem már nyavalygott lány, hogy de bátor vagyok, hogy odamentem hozzá, mert a szépsége miatt más fiú nem mer kezdeményezni sem nála manapság. De mégis valahogy ebből sem lett semmi. Gondolom a magas igényeit nem ütöttem meg, de már rohadtul unom, hogy csak ilyen nagyon helyes fiúknak jut bármilyen lány is egyáltaáln. Csak, mert van olyan kövér osztálytársam lányban, aki egyáltalán nem vonzó és még nagy egós, hatalmas szájjal, nulla aggyal és mégis folyton jó pasikat fog meg magának. KÉrdem én, ha a csúnya lányoknak is van joga helyes párra, akkor nekem miért nem jut még egy csúnya lány sem manapság, mégis mi a bajuk velem? Már teljesen lelki roncs lettem, beleőrülök, hogy a kutyának sem kellek. Nem akarom elhinni és elfogadni, hogy ennyire csúnya fiú lennék. Ez nem igazság!

2014. jan. 13. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj még egy kis zoológiát.
2014. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem olvasom el a siránkozást,kezdem egy kérdéssel:

Honnét veszed,voltál már kutyabőrében?

2014. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A leírásod a szokásos, de a kérdésed az tetszik! :D Az állatvilágban a hímeknek vérre menő harcot kell vívniuk a nőstényekért :). Szóval örülj hogy ember vagy, és ne add föl az ismerkedést :) Lazíts kicsit, és ha lehet ne egyből a szexre menj, mert azzal a többséget csak elriasztod (leszopattad, megujjaztad, aztán kész...)
2014. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

....nem vagyunk állatok. Kezdjük azzal. Aztán, felszínes vagy. Másrészt, milyen kapcsolat az, ami ujjazással és sz.pással indul?

Változtass a jellemeden, mert akkor nem fogsz azon filózni, hogy mennyire vagy jóképű. Plusz egy értékes belsővel hosszútávra szerezhetsz egy nőstény egyedet magadnak.

2014. jan. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért ez nem teljesen igaz....vannak állatok akik vérre menőharcot vívnak egy egy nőstényért, azért mi nem tartunk itt. :D

Talán kicsit sokat képzelsz magadról, nem vagy olyan menő, mint hiszed magadról. Próbálkozni kell,a férfivé válás rögös útján sok csalódás éri az embert. Nem lehet tippeket vagy biztos módszereket adni, azt ki kell tapasztalni, mondjuk a gép előtt nehéz lesz csajozni, ahol most is ülsz :D

2014. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Húúú... nem fogom ezt elolvasni, ezért inkább kérdeznék tőled valamit:

Ha félig teletöltünk egy poharat vízzel, akkor félig tele, vagy félig üres? :O

2014. jan. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nee hasonlítsd már az állatokat az emberekhez..Az állatok ösztönösen cselekednek, így a szexet is így végzik...vagy szerinted megfordul a fejükben? "Hmm de csúnya ez a hímoroszlán, nem dugok vele..." . Az állatoknál nincs olyan,hogy bunkó meg randi....Ezzel szemben az ember élvezetből szexel...

Nem tudjuk, miért nem jut neked még csúnya lány sem..Te csúnyának tartod magad? Nem a külső a minden...szóval talán ezek a csúnya lányok is erre a mottóra építenek..

2014. jan. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!