Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha először randizok egy...

Ha először randizok egy lánnyal, hogyan kezdeményezzem a kézfogást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 10. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell az első randin már a kézfogás?
2014. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
sehogy.. neki kell!
2014. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogd meg a kezét és kész
2014. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
elsőn ne, majd a másodikon. úgy hogy simán megfogod neki, annyira nem bonyolult
2014. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Az első meg a negyedik válaszoló egy időgép segítségével az 1800-as évekből ír?


Kézfogás, beszarok. Megfogod neki akkor, amikor úgy érzed, hogy olyan a hangulat. Hol lesz a randi? Ha kávéházban vagy akármilyen leülős, beszélgetős helyen, akkor egymással szemben ültök, ha úgy érzedm, hogy passzoltok egymáshoz és ő meg te is élvezitek a beszélgetést, akkor megfogod neki. Ha nem tetszik neki majd elhúzza.

2014. jan. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oké, bocs elírtam, úgy értettem első két-három randin.
2014. jan. 10. 16:23
 7/10 anonim válasza:
Mivel én is lány vagyok, ezért csak egyet mondok: NE NYOMULJ!+ne erőltesd, ha nincs rá megfelelő pillanat akkor inkább hagyd, nem ezért szeret... <3
2014. jan. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Egymáshoz közeli gimibe járunk, ha esetleg megkérdezem tőle, hogy eljönne-e pld. sétálni suli után, az jó? Vagy már későbbi randikon pizzázni. Vagy hülye vagyok?
2014. jan. 10. 16:27
 9/10 anonim válasza:

Egyáltalán nem vagy hülye. Hívd el nyugodtan. Ha kölcsönösen szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor úgyis igent mond és biztosan imponálni fog neki, hogy léptél az irányába.


Szerintem jó a séta az első randira vagy esetleg üljetek be egy kávézóba, a pizzázás is jó.


A kezét pedig akkor fogd meg, ha láthatóan megvan a kölcsönös vonzalom, már egymásra hangolódtatok és úgy érzed, hogy az a megfelelő pillanat rá. Ne gondold, tervezd túl, csak egyszerűen fogd meg a kezét, amikor jónak érzed. :)

2014. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2014. jan. 14. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!