Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, hogyan...

Tetszik egy lány, hogyan ismerjem meg?

Figyelt kérdés
Én gólya vagyok, ő szerintem lehet hogy 12.dikes is, ne mtudom, de suliban mindig szoktam látni és gyönyörű, tuti tudja hogy gólya vagyok, de nem vagyok egy fiatal kinézetű, néztek már egyetemistának is, 18 évesnek, hogy ismerjem meg? semmilyen közös ismerősünk nincs, csak néha látom a folyósón
2014. jan. 7. 17:30
 1/8 anonim válasza:
Szerintem eloszor tudd meg a nevet :D keress ra facen vagy akarmi ...aztan jonni fog magatol az ismerkedes :D
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tökeid vakarászása helyett blattyogj oda hozzá és köszönj neki.
2014. jan. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És megjegyzem, nem vagyok csúnya ember se, volt dolgom nálam idősebb lányokkal, és amúgy a lány ilyen kicsit zárkózott

1. de nem lenne fura ha csak így a semmiből bejelölném?

2014. jan. 7. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
mosolyogj rá és ha elmegy meletted köszönj neki
2014. jan. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
1 vagyok . Nem dehogy lenne furcsa...ha neki is szimpatikus vagy visszaigazol es ha nem akkor meg nem fog...es onnan megtudod hogy mi a helyzet ...ha nem szimpatizal akkor le fog koptatni ...ennyi az egesz...
2014. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Először furcsáltam mindkettőt de igaz, ha ő nem akarja hogy ismerkedjünk akkor nem fog
2014. jan. 7. 17:48
 7/8 anonim válasza:
Sok sikert hozza ! :)
2014. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jan. 7. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!