Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha a fiu azt irja elkoszonesne...

Ha a fiu azt irja elkoszonesnel "Majd holnap folytatjuk" akkor miert nem ir?

Figyelt kérdés

Mindig ilyet ir, hogy folytassuk holnap, majd holnap beszelunk stb.. es nem ir. Nekem kene?

Nekem teljesen egyenerteku volt ez a mondat a holnap irokkal eddig, de mivel már negyedszerre jatsza be, hogy nem ir, kezd gyanus lenni, hogy felreertjuk egymast.



2014. jan. 6. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vár a válaszodra.
2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet várja , hogy majd te írj neki . És ezzel is jelzi , hogy szeretne még veled beszélgetni másnap is .
2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Írhatnál neki mert agt hisu hogy ha mindennap ír akkor az agyadra megy.
2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát arra vár, hogy te írj neki
2014. jan. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap en irtam, de le kellett mennie, irta, hogy nem baj-e, hogyha holnap folytatjuk.. Tok egyertelmunek tunik nekem, hogy akkor ir.
2014. jan. 6. 19:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Haha nekünk nőknek ami egyértelmű az a pasiknak totál homály. Lehet , hogy azért írta oda, hogy ne hidd azt , hogy le akar rázni , magyarul szívesen folytatná csak akkor éppen dolga volt. Szerintem ne rágódj ezen többet, max ha nem bírsz lekattanni a témáról kérdezd meg tőle :D
2014. jan. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én is így jártam,ráírtam,beszéltünk,majd ezt írta hogy "holnap beszélünk :D" hát vártam írjon, nem írt én pedig hagytam mert ő a fiú :D

lehet rossz felfogás,de én nem futok senki után.

2014. jan. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!