Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiuk! Én hátrányban szenvedek...

Fiuk! Én hátrányban szenvedek az átlag lányoktól? Ti a kifestett nőket jobban szeretitek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és egyáltalán nem festem magam.Kicsit se,még a körmeimet se. Nem azért mert elítélem az ilyesmit,csak nem vagyok olyan ügyes , hogy kihuzigáljam,meg lealapozzam 5 perc alatt reggel magam. Én nem tartom ezt gáznak, a bőröm kicsit se problémás és büszke vagyok rá.Mindig megdicsérik,szóval kár lenne tönkre tenni.De a fiúk sokkal jobban adnak a festett nőkre,mert az nőies.,vagy nem tudom miért.

2014. jan. 5. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én irtózom mindenféle sminktől meg pofafestéktől. Természetellenes, mű. Szerencsére a barátnőm életében nem sminkelt, és (talán éppen ezért) egészséges, szép bőre van.
2014. jan. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Nagyon hülyeségeket gondolsz.....100-Szor szebb az egy lánynál,ha nincsen kifestve :)
2014. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

énis utálom a festett nöket...

1kg smink van rajtuk és az arcát nem lehet töllük látni...

inkább lássam hogy ronda mint hogy kifestett p*csát lássak... :/

2014. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Rossz látni,hogy ennyire piszkáljátok/szarozzátok a festett lányokat. Igenis jó,ha festik magukat,mert azzal láthatod,hogy foglalkozik magával/tesz érte,hogy szép legyen.

Kérdező!

Természetesen nem baj,ha te nem szereted. Azt nem állítom,hogy smink nélkül,nem lehet egy lány szép.

18F

2014. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
100%
Azért van különbség azok között akik 2 kilót fogynak ha lemossák a sminket és azok között akiken van egy kis smink amivel kiemelik a vonásaikat. Például az se baj ha a pattanásaikat eltüntetik egy kis korrektorral meg egy kis szempillaspirál ... Azért ti sem az igénytelen tiszta pattanásos lányokra buktok eltaláltam?
2014. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nem kifesteni kell, hanem átverni a kiszemelted fejét a sminkkel. Nem szokott baj lenni ha látja hogy nő vagy, igényes magadra.
2014. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. A sminket csak akkor szeretem, ha igényes. Ráadásul egyénfüggő, mert valakinek abszolút nem áll jól, valakin viszont sokat dob.
2014. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most már teljesen nyugodt vagyok, köszönöm mindenkinek!:)
2014. jan. 5. 22:05
 19/19 anonim válasza:
15 ös nekem pl a szeplos lányok jönnek be :) az nem pattanás ( mármint nem úgy).
2014. jan. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!