Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15 év körüli lányok! Van...

15 év körüli lányok! Van kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
Pest és környékén:) 15/F

2014. jan. 4. 12:52
 1/6 anonim válasza:

Szia :) Nem. :*

16/L

2014. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia :) Küld el a faced privibe :*

15/L

2014. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 C0r3 ***** válasza:

Nem tudom miért vetemedtél rá, hogy itt keress magadnak barátnőt, de ismerjük be elég szánalmas.. 99%, hogy defektes vagy, ráadásul még kommunikálni se tudsz.

Szép napot! (16F)

2014. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ismerjük be, elég szánalmas megnyitni egy olyan kérdést fiú létedre, amiben benne van van az, hogy lányoknak szól.. Egyébként miért nem tudok fogalmazni..?:) Az meg, hogy egy számodra random embernek odaírod, hogy "defektes vagy" csak téged minősít.

Szép napot!

2014. jan. 4. 17:15
 5/6 C0r3 ***** válasza:
Engem minősít,mert elhamarkodottan ítélkezek olyan emberekkel, akik itt ismerkednek? Ám legyen, de attól még ez a te szegénységi bizonyítványod :D Még igazad is lenne, ha nem azt a 2 szót ragadtad volna ki a kontextusból. Odaírtam, hogy 99%. Ha te benne vagy a 99%-ban, az nem az én problémám. Te vetted magadra :D
2014. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha azt írod, hogy 99% hogy az vagyok, az nem azt jelenti, hogy az emberek 99%-a defektes aki itt ismerkedik. Más értelemben használtad a kettő kommentedben a 99%-ot:) Így nyilván rám értetted, és amit rám mondanak, abban nincs mit nem magamra venni:)
2014. jan. 4. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!