Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha megkérdezte, hogy mi...

Ha megkérdezte, hogy mi barátok vagyunk, akkor többet akart barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy srác, nevezzük Bencének, akit kb egy éve ismertem meg. Ő hívott találkozgatni, pedig volt pasim. Hetente 2-3szor is találkoztunk, főleg ő keresett engem, de volt h én hívtam, facebookon is sokat beszéltünk. A párommal 2 éve voltunk együtt és pont kezdtem kiszerelmesedni belőle. Ezt mondtam is Bencének, mert folyton kérdezgette, megvagyunk-e. Volt, h felhívott magához, néztünk egy filmet, de nem próbálkozott be. Ennek a talinak a végén megkérdezte, h "figyelj, mi barátok vagyunk? csak mert a barátaimmal nem szoktam ennyit találkozgatni". Nem adtam neki konkrét választ, zavaromban csak nevettem és mondtam, h milyen aranyos. Még párszor találkoztunk, aztán összevesztünk vmi apróságon és ő nem keresett pár hónapig. Nem rég keresett meg újra először, én azóta szakítottam a pasimmal, szingli vagyok, ahogy ő is. Találkozgatunk megint, és múltkor bepróbálkozott nálam, de úgy tűnik, hogy csak "szexbarátságot" akar, nem akar kapcsolatot. Én viszont belezúgtam, rengeteget változott. Nem tudom, számít-e bármit, de érdekel, hogy anno miért kérdezte meg, h "mi barátok vagyunk??"... akkor is csak szexet akart volna?? vagy akkor komolyan gondolta volna velem?
2014. jan. 4. 01:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor az elejénél tartottam, azt hittem akart tőled valamit, de mivel írtad a végén, hogy most szexet akar,t így valószínűleg akkor is csak azt.
2014. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Paulik Áron ***** válasza:
Ha tartós kapcsolatra vágysz, ne indíts szexszel. Aki érdemes ilyenre, képes rád várni, tisztelni.
2014. jan. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem indítok, nem feküdtem le vele, nem is fogok, ha nem jövünk össze.
2014. jan. 4. 01:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!