Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy csak szexre...

Miért van az hogy csak szexre kellek a pasiknak, komoly kapcsolatra meg nem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 3. 21:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De hol? Bulikban például? Vagy?

A kort azért kérdeztem, mert bizonyos korban a pasik nem látnak tovább a farkuknál...

Illetve vannak olyan helyszínek, szituációk is, ahol a mindenáron való dugás a cél (a többségnél). Tehát ne vedd magadra, kortünet.

Próbálj közös társaságban ismerkedni szerintem, ahol már van egy "alap" az ismerkedéshez.

2014. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
hát bulikban is szoktam , meg fb-n is :)
2014. jan. 3. 21:36
 13/25 anonim ***** válasza:
64%
szerintem csak túl szép vagy, és nem hiszik el, hogy normális gondolkozásod is lehet. ezért eleve csak szexre kellesz nekik
2014. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
ok, jó tudni
2014. jan. 3. 21:40
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Én is arra tippelek, hogy nagyon szép vagy. Az ilyen esetekben a másik fél általában(!) nem hosszú távra tervez, mert túl sok a "versenytárs".
2014. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

igen, sok nagyon a versenytárs! inkább mással terveznek komolyabb kapcsolatot.

talán ideje lenni hozzászoknod a gondolathoz, hogy neked is kell néha kezdeményezned az értelmesebb férfiak felé!

(13-as vagyok)

2014. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
csak az a baj, ha én kezdeményezek, akkor is ilyen barmokat fogok ki -.-
2014. jan. 3. 22:19
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

mert nem tudsz belátni a macsó belső alá... ha egy kicsit többet beszélgetnél okosabb fiúkkal, talán más lenne a helyzet!

(előző)

2014. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Spongya Bob Kocka ***** válasza:

Ezért lehet megkövezni meg lepontozni stb., de egy ideje módom van rá arra, hogy nagyobb női társaságokban gyakran jelen vagyok. Hallom ahogy beszélgetnek, hallom ahogy szidják a pasikat. Ez a pasi olyan szemét, amaz ilyen...

A közös mindegyikben nőben az, hogy szemét pasijuk van/volt. Persze jön a duma, hogy mi férfiak milyen szemetek vagyunk, de 1x én berágtam egy ilyen beszélgetésük alkalmával és egy régi múltban történt esetet hoztam fel amikor is egy lány pont ugyanazokat csinálta velem mint velük a pasik. Megcsalt, köpött rám. Én mindent megtettem vna, hogy ez ne így legyen, mégis szakítás lett a dologból. Erre az volt a válasz, hogy én nem vagyok igazi férfi, hanem jóformán lány.

Én sajnos ebből meg az eddigi beszélgetéseik alapján arra a következtetésre jutottam, hogy a nők egy bizonyos része (hangsúlyozom nem mind!) arra vágyik, hogy egy pasi utolsó tapló legyen velük. Ettől válik a szemükben férfivá, aki nem ilyen az lány. De persze ezt maguknak se vallanák be. Feltételezem Kérdező, Te is ebbe a kategóriába tartozol és indirekt módon, a tudat alattid is csak az ilyen pasikat keresed. Nem tudom, hogy ez fog e változni az idő múlásával, de ne a férfiakat okold amiatt amit tesznek. Az csak egy bizonyos százalék, de vannak normális férfiak is!

Azon hölgyektől akikre a fenti leírás nem igaz, azoktól elnézést kérek!

2014. jan. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
hát én nem ilyen nő vagyok, és nem az ilyen pasikat keresem, hanem a normálisakat, és azokat a pasikat többre becsülöm, akik felmerik vállalni az érzéseiket, és nem csak szexet akarnak, és küzdenek is a kapcsolatukért, amelyik nő meg olyanokat csinál, amit leírtál az nem normális, annak valami baja van ott fent.
2014. jan. 3. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!