Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan adjam egy férfi tudtára...

Hogyan adjam egy férfi tudtára, hogy nekem nagyon bejön?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy szó szerint mondanám neki.

Egy középkorú férfiről van szó, én is 30 vagyok.

Nem közömbös számomra, és sem neki, de ami azt illeti egy kissé szégyenlős és mulya-féle. Mindig amikor találkozunk, benedvesedik a bugyim. De viszont szeretném egy kicsit "megdolgoztatni" és tényleg nem akarom így az arcába mondani, hogy bejön/tetszik...


2014. jan. 3. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félénk akkor aztán adhatod a jeleket bármeddig... csak egyértelműen fog menni! :) Tudom, mert én is ebben a cipőben járok, hasonló korban, hasonló pasival és egyszerűen nem tudom rávenni, hogy ő kezdeményezzen (pedig tudom, hogy oda meg vissza van értem). :)
2014. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nálam egy kicsit bonyolult a helyzet. Szóval azért olyan, amilyen, mert....miattam, tőlem, tudom, hogy megmozgatom a fantáziáját. XD Na, ezt hülyén írtam.

Nekem férjem van, neki meg felesége. Nem akarnék tőle semmi komolyat, de jó ha egy évben 4 orgazmusom van, és abból 3-at nem a férjem intéz nekem (hanem én magamnak). Szeretem a férjemet, de kell a szex! De akárkivel azért nem, hanem Vele (kéne)!

És a helyzetet bonyolítja, hogy ált. baráti összejövetelek alkalmával találkozunk, ahol ott a fél falu.

2014. jan. 3. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

A pasik - még ha meg is fordul a fejükben - 80%-ban nem merik bevállalni a megcsalást. Voltam "kikapós menyecske" sajnos egy időben, tapasztalatból írom... képesek álló farokkal is meggondolni magukat.

Találsz facér pasit is, aki foglalkozik az igényeiddel, jobban jársz, hidd el!

2014. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
(Ja, és 30 évesen szerintem elég gáz az XD-zés... bocs...)
2014. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Szerintem el kellene mondani neki ezt az egészet, egy külön találkozás alkalmával. Muszáj valahogy kimondani az igazságot, hacsak nem vagy félénk te is. Ha ez sikerülne, akkor jobbik esetben az őszinteségedet is értékelné. Bár az kétségtelen, hogy ha elutasít, akkor utána már kellemetlen lesz vele találkozni. Az teszi a dolgot nagyon nehézzé, hogy ő is házas ember.
2014. jan. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!