Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30 év körüli nőt keres egy 32...

30 év körüli nőt keres egy 32 éves fazon. Valaki?

Figyelt kérdés
Aki magára ismer írjon, unatkozom épp. Csak dumálni, nemi szervem levágtam mer idegesített.

2014. jan. 3. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is csak dumálni, mert én meg bevarrtam :D
2014. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hova varrtad be?
2014. jan. 3. 20:50
 3/8 anonim ***** válasza:
:D nem a hova a lényeg, hanem a hogyan :D
2014. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a hova is lényeg.
2014. jan. 3. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
jó kis beszédtéma :D
2014. jan. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valahol el kell kezdeni az ismerkedést, és szerintem ez egy jó konzervatív kezdet. nem kell rögtön a hobbiról meg a családról beszélni. amúgy mi a hobbid?
2014. jan. 3. 21:20
 7/8 anonim ***** válasza:
:D Nem tudom hogy hobbinak mondható-e de írok. Egy regényen dolgozom. Nem minden nap, csak amikor ihletet kapok, de akkor viszont alig tudok elszállni a géptől. S te? mi jóval múlattatod a munkán kívüli idődet?
2014. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is írok. a regényem címe: Mi lenne ha mindenki jó lenne? de viccen kívül tényleg szoktam írni, főleg régebben. az én regényemben az emberek a kedvenc könyveiket otthagyják a metrón és a vonatokon, hogy mások is elvigyék haza, és elolvashassák, mert tudják, hogy majd úgyis visszahozzák és visszateszik oda ahonnan elvették. most egyébként repülőgép építésén gondolkodom. meg évek óta azon, hogy mi legyen a mindenki jós regényemnek a tulajdonképpeni bonyodalma. a Te regényed miről szól? ha gondolod írhatsz privátban is. ne lássa már mindenki hogy bimbódzik a kapcsolatunk szerintem.
2014. jan. 3. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!