Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nők járnának kováccsal...

Lányok nők járnának kováccsal nem nézik le ezt a fizikai munkást?

Figyelt kérdés

20 éves pasi vagyok kis szobrász cégnél dolgozok mint kovács.Én szeretem mert munka után tovább dolgozhatok így nem csak a kapukat vasat és korlátvasat csinálhatok hanem bármi mást.

Jó koszos és eléggé fárasztó de én szeretem.Most jutottam el arra a szintre,hogy igazán ismerkedjek.Csak tegnap is bulin meghallották,hogy mi a munkám és láthatóan fintorgott a csaj :/

Tudom 1 eset nem a világ vége de azért gondoltam megkérdezem.


2014. jan. 1. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezen fintorgott akkor jó is hogy nem jöttél vele össze. Én simán összejönnék ilyen sráccal, nem ez a lényeg. 21/L
2014. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna :D 19/L
2014. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyes vagy akkor ez nem gáz, robotmunkát végezni viszont az. Nem az ismerkedés miatt, hanem azért, mert hamar elveszted az állásod és földönfutó leszel. Miért nem tanulsz egyébként tovább? pl. iparművészeti főiskola
2014. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
3%
És még szereted is ezt a munkát? Fú de egy lúzer vagy! Én leköpnélek! 21L
2014. jan. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Én megszégyenítenélek nyilvánosan :D
2014. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is piszkos munkákat végzek, de gyönyörű, intelligens és igényes barátnőm van, mert az intelligenciájából eredően tudja, nem az számít, hogy munkaidőben mennyire vagyok koszos. Kifejezetten jóképűnek sem tart (amíg mások igen), tehát nem a szépségemmel, vagy a menő munkámmal/pénzemmel vettem le a lábáról...egyszerűen odaadónak kell lenni, és éreztetni vele, hogy szereted.
2014. jan. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ma már az is soknak számít ha az embernek van állása.

Én barátom például takarító, szakképzett gépekkel takarítanak többnyire gyárakban, raktárakban meg irodaházakban, és időnként szállodai takarítást is végeznek, pontosabban nagy takarítást.

Igaz keveset vagyunk együtt mert többször jár el több napra de elég jó pénzt kap érte, és már a szerelésben is nagy tapasztalata van amivel eltud helyezkedni gép karbantartóként egy elég jó cégnél ami már fix helyű munkahely.

Én nem nézem le emiatt örül hogy van állása, mert még ez a szak ahol még van jövője mivel takarítani mindig kell, és mivel már javarészt minden gépesítve van így ezen az ágon haladna tovább.

Tehát ha van terve a jövőt illetően annak aki még közmunkán vagy akár azt jó szemmel nézik a nők.

lényeg hogy a férfinek legyen valami jövő képe, és ne úgy éljen hogy egyik napról a másikra és semmi jövőkép, semmi önbizalom mert ezt a nők kevésbé csípik ám.


Én például érettségi után OKJ-ra mentem informatikára, de mivel az telített munkahely így leraktam fizetősön a targoncavezetőit csak mert érdekelt engem a targoncázás. és most egy kisebb gyárban targoncázok.

Igaz furcsa hogy egy 165 cm magad vékony 50 kilós lány pakolja a raklapokat és vezeti a targoncát. sokan azt hitték hogy irodában dolgozom mert mindig szebb nőies ruhába megyek dolgozni a gyáron belül meg egyszerű munkásruhába vagyok, befont hajjal és sapkában :)

Ez van ilyen az élet. Én úgy vagyok vele hogy minden területen kipróbálom magam, amit fizikailag bírok. A barátom nem hitte el csak akkor amikor úgy 2 hónapja a mi munkahelyünkre jöttek takarítani hát akkor meglátta hogy targoncázok. De mellette ugyanúgy ülök számítógép előtt, mert sok adatot kell bevinnem az adatbázisba tehát nem az van hogy 8 órán keresztül ülök a targoncán, a munkaidőmben összesen 3 órát ha targoncázok, max 5 órát ha sok anyagot hoznak vagy visznek el.

2014. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem megyek főiskolára.Szeretem és változatos munka.Ráadásul amit csinálhatok munka után és hétvégén az az enyém.Így el is adhatom amiből szintén van pénz.
2014. jan. 1. 17:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj hogy gyorsan megszabadultál az ilyen p*c$ától.
2014. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne törődj az ilyenekkel, minden munka teljesen normális és nem megvetendő. A lusta, ok nélkül segélyen élősködők a megvetendők, akik soha nem dolgoztak még. Meg azok a csajok a megvetendők, akik fintorognak a munkádra, és aztán meg valószínűleg valami gazdag pasival eltartatják magukat...
2014. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!