Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pasik ha smárolnak egy...

A pasik ha smárolnak egy buliban akkor utána miért mennek el és hagyják ott a csajt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 06:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Ezek szerint te voltál a csaj.

Tudod a méhecske sem ragad le az első virágnál. :-) Talán csak addig vagy számukra érdekes amíg el nem érik a csókot, hazamenni nem akarnak, nyugis helyet sem tudnak és épp ezért keresik a következő csajt akinél bepróbálkozhatnak.

Valószínű hajtja őket a vadászösztön és a siker miatti kellemes érzés miatt hagynak ott.

De miért, szerinted mit kellene csinálniuk? Nem maradhatnak ott egész este beszélgetni főleg mivel abszolút nem érdekled őket és smárolni sem lehet egész este egyazon lánnyal, szexhez még korán van a buli elején szóval akkor biztos nem fog hazavinni aztán vissza.

És mivel elérte a csókot egynél ezért valószínű többnél is el fogja tehát végigcsőröz egy csomó lányt majd a buli vége felé szexel azzal aki leginkább bejött neki és így elmondhatja, hogy sikeres estét zárt.

2014. jan. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

sajnos ezt énis eljàtszottam egy párszor..és bánom is, hogy mebántottam ezzel a lányokat..főleg akkor amikor 10percel később egy másik csajjal smárolok az orra előtt:/


Szóval ha énvoltam esetleg akkor bocs:D

2014. jan. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Pont ez az egyik dolog amiért már egyre jobban nem bíznak a pasikban. 21F
2014. jan. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mert hülyék? Éretlenek? Viszont azt sem értem, hogy egy lány miért megy bele csókolózásba pár perc után?
2014. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy miért jó idegenekkel csókolózni? A szex az tiszta sor, ott kielégül az ember, de önmagában egyetlen csók? Szerintem az vagy nem ér semmit, vagy csak felcsigázza az embert.
2014. jan. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
54%
mert élvezem ha szenvedtek :DDD
2014. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Mert szemetek. Éretlenek és nem tudják mit akarnak, általában kifognak valami olcsó, ronda csajt,(általában) (mivel egy rendes nőt nem tudnának felszedni, ) és azon élvezkednek. Evvel megmutatják, hogy ők milyen menő manók.-.- Aztán mivel nem ép vonzó az elképzeléseihez keres egy másikat. Vagy ép csak lefektetni akar, de azt látja, hogy a lány erre nem vevő akkor keres olyat aki igen.
2014. jan. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

azért hagyunk ott, mert ugyse jönnél haza dugni. Ha a csávo nyomulna, hogy haladjon a téma, akkor még nem is, hogy kéretnéd magad, hanem huznád a szádat, hogy ez sok...


szóval...

2014. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

MIIIIIIIIIILYEN SZEMETEK?


én egy csomo csajjal smároltam már igy buliba, nem nagyon hagyogattam öket ott, mégse jöttek haza dugni, meg randizni se nagyon...szóval hagyjukmár.

2014. jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mert bűzlik a szája, mint egy trágyadomb.
2014. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!