Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted?! (többi lent)

Szerinted?! (többi lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy vajon a csajnak bejövök?! Egy helyre járunk edzeni és egy csomószor azt vettem észre hogy csak úgy néz rám és ha ránézek mosolyog, de nagyon.És énis rá csak úgy önkénytelenül, nem tudom megállni:)

Beszéltem már vele párszor,jófej meg aranyos, úgy érzem mintha próbálna mindig a közelemben lenni.


Szerintetek?



2013. dec. 31. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi tudjuk?
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
IGEN
2013. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
honnan tudjam?
2013. dec. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kizárt dolog mert nem tudom.
2013. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát mi pont azt tudjuk..:D
2013. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Honnan kellene ezt tudnunk?

Tudd meg te.

2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Neked tetszik? Közeledj felé te is pl. ha látod, hogy valamilyen gyakorlatot nem csinál tökéletesen, mutasd meg, hogy hogyan kell. Vagy kérj tőle segítséget, hogy láttad, milyen ügyesen csinálta, megmutatná-e neked, hogy pontosan hogyan kell...vagy megfigyeled, hogy mikor megy haza és te is "pont akkor végzel", megvárod míg elkészülődik és mikor menne haza csatlakozol hozzá és megszólítod.
2013. dec. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tetszik...de mint írtam már beszéltem vele többször is, megvárni nem tudom mert mindketten másfelé megyünk.


Csak azért vagyok "elbizonytalanodva" mert ő alapból ilyen mosolygós meg vidám szinte mindenkivel és ezért nem tudom hogy velem is közömbösen ilyen vagy én is tetszem neki...valami azt súgja hogy igen.

2013. dec. 31. 15:55
 9/10 anonim válasza:
Vagy azért néz téged és mosolyog mindig, mert nagyon buta fejed van, és nevetségesnek találja.
2014. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Még ez is lehet:D
2014. jan. 1. 18:19




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!