Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet törökkel ismerkedni...

Hol lehet törökkel ismerkedni Magyarországon?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Mehmed Karcsika anyja is ezt gondolja szerintem minden egyes nap, hovy milyen rendesek.

Amugy pedig a helyi kebabosnal.

2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én a munkám miatt találkoztam török kamionosokkal.Ha meglátom,hogy török rendszámos kamion közeledik,azonnal átpasszolom a kollégáknak.(büdösek,koszosak,buták,semmilyen nyelven nem tudnak,elindulnak európai fuvarnak térkép,gps,szállítólevél nélkül.).Tisztelet a kív.-nek. Ismerkedj inkább eszkimóval.
2013. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12-es vagyok... jottem javitani :D Legyen inkabb ,,Mehmet'' es ,,hogy'' :D
2013. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#6 vagyok.

Tesóm dolgozik törökökkel és csak annyit mondok, hogy ők nagyon szeretik a magyar nőket és tudod miért?

Azért mert szerintük igénytelenek és mindent megcsinálnak.

Hát ha ezzel a felfogással helyesnek mondhatók akkor valóban azok.

Egyébként ne a filmekből és sorozatokból indulj ki, azok nem a valóságot mutatják.

2013. dec. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2013. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Ha nem esett volna le... :D

2013. dec. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ha minket keresel te hitetlen kutya itt vagyunk Mohácsnál.
2013. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
Nem tudom azok az olasz sracok mennyivel jobbak akik itt felszedik a lanyokat, magukkal viszik, ott meg futtatjak oket. Van normalis torok is, nem is keves, csak ugye roluk nincsennek varosi legendak. Arrol nem is beszelve, hogy a torokkket azert sem kene lehordani, mert talan az egyetlen nep az egesz vilagon akik szeretik a magyarokat.
2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nos a kérdésedre válaszolva:) én egészen véletlen botlottam bele egy török férfiba pesten. Felszálltam a villamosra ..alig hoyg párszor rápillantottam, odajött és leszolitott..:D elég közvetlen emberek,mit ne mondjak. Én speciel birom öket, de sajnos nem az a megbizható kategória. Ellenben tény, hogy szerintem testi felépítettség szempontjából, a török férfiak a legvonzóbbak. Mindenesetre Pesten, a blahánál, az oktogonnál, kebab és gyros árusoknál illetve más török éttermekben találni belőlük egy vagonal. De csak óvatosan!és járj mindig nyitott szemmel. Nagyon tudják csapni a szelet..:)
2014. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!